Lokalizacja » Plac Wolności
koncerty-promenadowe-ajagore-jorgos-skolias

Koncerty Promenadowe: Ajagore & Jorgos Skolias

SKOLIAS i AJAGORE spotykają się na scenie, by zabrać słuchacza w niezwykłą, muzyczną podróż. Repertuar tworzą zarówno utwory JORGOSA, jak i piosenki AJAGORE. To próba nowego spojrzenia na własną twórczość i chęć zaproponowania zupełnie nowych, wspólnych kompozycji.

bester-quartet

Koncerty Promenadowe: Bester Quartet

Bester Quartet jest swego rodzaju fenomenem na światowym rynku muzycznym. Grupę tworzą czterej wybitni instrumentaliści, wykształceni muzycy klasyczni. Charakterystyczną cechą zespołu jest wykonawstwo muzyki o szerokim przekroju stylistycznym, w którym zasymilowane zostały wybrane elementy muzyki klasycznej, jazzowej, awangardowej oraz dokonania współczesnej kameralistyki, gdzie fundamentem do budowania niepowtarzalnych form instrumentalnych jest improwizacja.

waglewski-pospieszalski

Waglewski & Pospieszalski

Podczas koncertu usłyszymy nieprzewidywalny akustyczny duet Wojciecha Waglewskiego  i Mateusza Pospieszalskiego. Waglewski tworzył różne duety. Kombinacja z Mateuszem to już układ klasyczny, dziś jednak koncertujący rzadziej.

new-people

New People

Grupę New People tworzy siedem osób połączonych miłością do pisania piosenek i śpiewania na wiele głosów. W skład zespołu wchodzą muzycy znani z m.in. The Car Is On Fire, Magnificent Muttley, Crab Invasion, Drekoty, AlaZaStary, Eric Shoves Them In His Pocket. Debiut New People jest jak koktajl truskawkowy, tylko że zamiast truskawek jest amerykański soft-rock […]

kobranocka

Kobranocka

Początki grupy Kobranocka sięgają roku 1984, kiedy spotkali się Kobra (Andrzej Kraiński) i Andrzej Marek Michorzewski.

Wstęp Wolny