Medytacja w Amfiteatrze

medytacja-w-amfiteatrze

Rozpoczynamy letni cykl spotkań poświęconych medytacji na scenie Amfiteatru. Spotkania będą odbywały się w każdy poniedziałek i środę o godz. 19.00, począwszy od 26. czerwca do 30. czerwca.

Dodatkowo w każdą środę lipca i sierpnia o godz. 18.00 zapraszamy na spotkania pn. Relaksacja i koncentracja dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Prowadzący zapewnia, ze pomoże dzieciom się wyciszyć, być bardziej skoncentrowanym, łatwiej zasypiać, złagodzić zmartwienia,  panować nad gniewem,  ogólnie stać się bardziej cierpliwym i świadomym. Czas trwania spotkań dla dzieci: 45 minut.

Gilles Chamboraire - nauczyciel medytacji z 12 letnim doświadczeniem, w tym 6 lat jako buddyjski mnich w Tajlandii będzie uczył Opolan medytacji. Wg Gilles'a medytacje rozwijają pokój i harmonię. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek, płeć, kolor i religię.
Większość sesji trwa od 1:00 do 1:30 godziny. Darowizna będzie wynosiła 5 zł za dzieci i seniorów oraz 10zł za osobę dorosłą.
Sesja w języku polskim i angielskim.