Aktualności
< powrót do aktualności

O!PLA

19:00
opla
Archiwalne

V Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji

 
 
5.04 / 19:15 / Kategoria Animowany Wideoklip / czas 95 min. / 23 filmy / seans w NCPP
 
507 (2016, 4’54”), Aleksandra Kowalczyk | JAAA!
BALTIC SONG (2016, 3’38”), Magdalena Pilecka | TimbreTone
BREAK UP (2017, 4’05”), Joanna Wójcik, Jarek Moździerz | Groove Brotherrs & O.S.T.R.
CIRCUS IN THE SKY (2016, 3’50”), Paulina Wyrt | Audience Killers
CO JEST A CO NIE? (2016, 4’54”), Dariusz st. Felix | Badyle
DESZCZ NA BETONIE (2016, 4’12”), Łukasz Partyka i takie.pany | Taco Hemingway
2 (2016, 2′), Aga Jarząb | Pin Park
FAJNIE (2016, 4’09”), Paweł Miszewski | Maciej Maleńczuk
JUST GOT PAID (2016, 4’23”), Tomasz Wlaźlak | Gov’t Mule
MIKRO TECHNO (2016, 6’11”), Marta Madej i Tomasz Stenzel | Mikrobi.T feat M. Kowalonek
MISTRZOSTWA ŚWIATA (2016, 4’11”), Natalia Karczewska | Jesień
NIGHTJAR (2016, 3’36”), Mateusz Jarmulski |Resina
PATIENCE (2016, 3’41”), Aleksandra Grunholz | We will Fail
PERUN (2016, 3’59”), Łukasz Rusinek | Lelek
POINTING TO A MARVEL (2016, 4’02”), Maciej Bączyk | Lotto
POLA AR (2016, 5’41”), Wojciech Mosiejczuk | Łąki Łan
PONURA TRESURA (2016, 5’09”), Ala nunu Leszynska (UAP) | Projekt „Makabreski”
RECEPTURA (2016, 3’11”), Ola Szmida | Frank Babko
SAINTS (2016, 5’26”), Kamil Wócik | Thermit
SŁOŃCE (2016, 5’11”), Joanna Kucharska | Popsysze
VERY MISSING PIECE (2016, 3’23”), Mateusz Pawluś | w.E
WARSHIP MY WRECK (2015, 4’32”), Kamil Wójcik | Marilyn Manson
ŻONA PIŁKARZA (2016, 3’26”), Maria Strzelecka | Mister D
 

 
6.04 / 19:00 / Kategoria OFF & GO / czas 68 min. / 14 filmów / seans w NCPP
 
ALBEDO (2016, 5’52”), Daniel Zagórski
ALEGORIA EKOLOGICZNA CZYLI LEOKADII I ILDEFONSA ŁYP WSTECZ (2016, 6’17”), Tomasz Pawlak
BASZTA MONTALEMBERTA (2016, 4’50”), Marta Wieczorek i Jędrzej Derouiche, MOK Kędzirzyn-Koźle
DINO OR SOMETHING (2016, 7’26”), Magdalena Pilecka
KRZYK (2016, 2’41”), Szymon Ruczyński, w ramach 24. LAF
MIASTO SNU (2016, 7’14”), Justyna Apolinarzak i Marta Ostajewska
MOON LANDING (2016, 8’30”), Maciej Bednarek
OGNIKI (2017, 2’30”), Joanna Jóźwicka
PĘD (2015, 2’41”), Szymon Ruczyński, w ramach 23. LAF
POWIERZCHNIA DO PAMIĘTANIA FRAGMENTU (2016, 4’52”), Paweł Stasiewicz
SHORTSEEING (2017, 8′), Jakub Romanowicz, Kaszalot Studio
SÓWKA IMPREZÓWKA: ROZMOWY PRZY KARCZOWANIU LASU (2017, 2’45”), Mariusz Szulc, DFP
ŚLEDZIOWO CZYLI FENOMEN PODLASKIEJ EGZYSTENCJI (2016, 7’04”), Agnieszka Waszczeniuk

 
6.04 / 20:15 / Konkurs Formanimy / czas 31 min. / 6 filmów / seans w NCPP
 
DEKONSTRUKCJA OSOBOWOŚCI (2016, 5’51”), Agnieszka Konarska, PWSTviT ŁÓDŹ
Le SoL (2016, 4’07”), Maciej Bączyk
FORSAKEN FOREST (2016, 9’38”), Anna Beata Barańska
letters.EHO (2016, 4’20”), Aga Jarząb
MONUMENT (2016, 2’30”), Marcin Giżycki
ZDARZENIE PLASTYCZNE (2016, 5’11”), Tymon Albrzykowski, FUMI Studio
 

 
6.04 / 20:45 / Konkurs Animowane Fraszki / czas 15 min. / 15 filmów / seans w NCPP
 
ALE MI SIĘ DŁUŻY (2016, 1’20”), Judyta Kaźmierczak, ASP ŁÓDŹ
BIOTOP (2016, 00’51”), Jolanta Bańkowska, ASP WARSZAWA
COMFORT ZONE (2016, 1′), Hanna Rybak, UMCS LUBLIN
CZWARTY (2016, 1’30”), Agnieszka Janik, UMCS LUBLIN
EWOLUCJA W NADCZŁOWIEKA (2017, 0’58”), Justyna Pazdan, PWSFTviT ŁÓDŹ
FREEDOM – WOLNOŚĆ (2016, 00’43”), Mikołaj Janiw, PJATK WARSZAWA
FROG (2016, 1’39”), Michał Wójcicki, Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu
NIL (2016, 1’56”), Hanna Smyk, UMCS LUBLIN
5 ETAPÓW ŻALU (2016, 1’13”), Anna Pytlik
POLE ELEKTROMAGNETYCZNE (2016, 1’05”), Anna Pytlik
POZOSTAĆ (2016, 1′), Stanisław Białoskórski
SŁOWA MIĘDZY NAMI (2016, 1′), Katarzyna K. Pieróg, UAP
ŚMIERĆ AUTORA (2017, 1’35”), Mariusz Wirski, MWM ART FILM
3096 (2016, 1’09”), Michalina Musialik, PWSFTviT ŁÓDŹ
GAME OVER (2016, 0’48”), reż. Miłosz Wincewicz, PJATK WARSZAWA

 
więcej informacji: http://www.polskaanimacja.pl/
Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję