Ralph Kaminski & My Best Band In The World

ralph-kaminski-my-best-band-in-the-world

RALPH KAMINSKI to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorska muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Ralph jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Artystycznie związany także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011 czy głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do nagrody artNoble w kategorii muzyka. Znajdujące się na płycie utwory to spójny, bardzo osobisty materiał, stworzony w całości przez Kaminskiego. Jego muzyka jest dojrzała, głęboka i poruszająca, głównie dzięki różnorodnemu, wymykającemu się oczywistym klasyfikacjom wokalowi artysty.

My Best Band In The World:

To konglomerat talentów, stylów, osobowości i różnych muzycznych światów połączonych w jeden projekt

Aga Bigaj - fortepian / wokale

Paweł Izdebski - gitary / wokale

Piotr Lewańczyk - bass / wokale

Wiktoria Jakubowska - perkusja / wokale | Michał Piotrowski - perkusja / wokale

Magdalena Laskowska - skyrzpce / wokale

Kasia Sylla - skrzypce / wokale

Kuba Jakubowski - wiolonczela / wokale

FB: www.facebook.com/kaminskiralph

facebook_ralph_2018

Bilety:
40 zł (przedsprzedaż); 50 zł (w dniu koncertu).