Kontakt

Dział Organizacji Imprez

biuro@ncpp.opole.pl

Kierownik

Anna Stompor
a.stompor@ncpp.opole.pl
telefon wewnętrzny: 7

Instruktorzy

telefon wewnętrzny: 6

Rafał Czarnecki
r.czarnecki@ncpp.opole.pl

Piotr Mościcki
p.moscicki@ncpp.opole.pl

Marek Szubryt
m.szubryt@ncpp.opole.pl

Michał Mościcki
m.moscicki@ncpp.opole.pl

 

Realizacja dźwięku

Darek Geisler
d.geisler@ncpp.opole.pl

Realizacja oświetlenia

Arek Balaryn
a.balaryn@ncpp.opole.pl

 

Grafik

Kamil Pieśniewski
grafika@ncpp.opole.pl

Informatyk

Szymon Hareńczuk
s.harenczuk@ncpp.opole.pl

Promocja i reklama

Aleksandra Chłodnicka
a.chlodnicka@ncpp.opole.pl

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję