O nas

Przetargi

2017 - Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego na usługi pełnienia funkcji asystenta koordynatora projektu "Modernizacja obiektów kultury w celu poprawy dostępu do dóbr i usług oferowanych w dziedzinie muzyki, w szczególności w zakresie polskiej piosenki". (zakończony)

Zapytanie cenowe - funkcja asystenta koordynatora projektu

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

2016 - Zaproszenie do składania ofert na świadczenia usług w zakresie ochrony (zakończony)

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na przedmiot zamówienia, obejmujący świadczenia usług w zakresie ochrony fizycznej osób, mienia i imprez artystyczno-rozrywkowych organizowanych przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki.

 

2016 - Zaproszenie do składania ofert na prace budowlane
(zakończony)

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki zaprasza do wykonania remontu łazienek w budynku administracyjnym. W załączeniu przesyłam Zapytanie Ofertowe oraz przykładowe wizualizacje łazienek.

Uprzejmie informujemy, że zapytanie ofertowe na "Dostawę wyposażenia oraz wykonanie prac remontowo-budowlano-montażowych trzech toalet w budynku zaplecza NCPP" wygrało Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe FORBUD s.c., ul. Barlickiego 13, 45-083 Opole. Oferent przedstawił najkorzystniejszą ofertę i spełnił wymagania stawiane w zapytaniu ofertowym.

2014 - zakończony

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki zaprasza do składania ofert na najem kiosku gastronomicznego nr 4 usytuowanego na foyer Amfiteatru (od strony ul. Barlickiego, dotychczas zajmowanego przez KFC). Kiosk ma być otwierany podczas wszystkich imprez odbywających się w Amfiteatrze zgodnie z harmonogramem. Gotowość kiosku prosimy przygotować na 10.05. W ofercie prosimy podać proponowane menu wraz z cenami. Informujemy, że podczas imprez masowych dozwolona jest sprzedaż alkoholu niskoprocentowego (do 3,5 %), pod warunkiem, ze organizator imprezy zgłosił to odpowiednim władzom. Oferty prosimy składać do dnia 5.05 na adresy mailowe a.jurowicz@ncpp.opole.pl oraz a.chlodnicka@ncpp.opole.pl


2013 - zakończony

PRZETARG NIEOGRANICZONY NA: Świadczenie usług w zakresie ochrony fizycznej osób, mienia i imprez artystyczno-rozrywkowych organizowanych przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu w 2014 roku


2013 - zakończony

PRZETARG NIEOGRANICZONY NA: Remont instalacji gniazd wtykowych oraz instalacji teleinformatycznej w pomieszczeniu biurowym po byłej kawiarni w budynku Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu przy ul. Piastowskiej 14a


2013 - zakończony

PRZETARG NIEOGRANICZONY NA: Dostawa energii elektrycznej do budynku siedziby Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu przy ul. Piastowskiej 14a (Amfiteatr Tysiąclecia wraz z zapleczem)


2012 - unieważniony

II PRZETARG NIEOGRANICZONY NA: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej do budynku siedziby Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu przy ul. Piastowskiej 14a (Amfiteatr Tysiąclecia wraz z zapleczem)


2012 - unieważniony

PRZETARG NIEOGRANICZONY: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej do budynku siedziby Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu przy ul. Piastowskiej 14a (Amfiteatr Tysiąclecia wraz z zapleczem)


2012 - zakończony

PRZETARG NIEOGRANICZONY: Świadczenie usług w zakresie ochrony fizycznej osób, mienia i imprez artystyczno-rozrywkowych organizowanych przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu w 2013 roku


2012 - zakończony

PRZETARG NIEOGRANICZONY: Przebudowa kulis w części przyziemia w budynku zaplecza Narodowego Centrum Polskiej Piosenki przy ul. Piastowskiej 14A, 45-082 Opole


2012 - zakończony

PRZETARG NIEOGRANICZONY: Przebudowa pomieszczeń byłej kawiarni znajdujących się w budynku zapleczu Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu przy ul. Piastowskiej 14a (Amfiteatr)

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję