ABRACADABRA GHOTIC TOUR 2008

abracadabra-ghotic-tour-20-10-08-godz-19-00

Tegoroczna trasa miała charakter szczególny, a mianowicie była trasą jubileuszową z okazji 20-lecia istnienia zespołu CLOSTERKELLER. Closterkeller zagra swoje największe hity. Będzie można usłyszeć także kilka repertuarowych niespodzianek.

W ramach trasy Abracadabra Ghotic Tour zobaczyliśmy również PSYCHOTROPIC TRANSCENDENTAL. Zespół powstał w październiku 2000 w Bielsku-Białej, błyskawicznie debiutując krążkiem 'Ax libereld...' Psychotropic Transcendental poświęca się koncertom, które z czasem ewoluują w kierunku emocjonalnych misteriów, wspieranych wszelkimi możliwymi środkami wyrazu (obraz, zapach, interaktywna wizualizacja).