Aktualności
< powrót do aktualności

Agnieszka Chylińska

19:30
agnieszka-chylinska
Archiwalne

Uprzejmie informujemy, iż planowane na dzień 19.09.2020 seminarium pt. „ Pali się” wraz z koncertem Agnieszki Chylińskiej w ramach trasy koncertowej „ Warto było szaleć tak” odbędzie się zgodnie z planem.

W obecnej sytuacji epidemiologicznej, informujemy Państwa, że dokonamy wszelkich starań aby uczestnictwo w imprezie było bezpieczne! Dlatego w porozumieniu ze służbami zaangażowanymi w przygotowanie wydarzenia wprowadzamy procedury sanitarne pt. „Gramy bezpiecznie”.

Prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami i jednocześnie bezwzględne ich przestrzeganie.

Aby zapewnić  Państwu bezpieczny dystans społeczny, organizujemy dwa identyczne wydarzenia jednego dnia:

I IMPREZA GODZ. 15.30

II IMPREZA GODZ. 19.00

Liczmy na Państwa obecność, zaufanie i wyrozumiałość. Jednocześnie mamy nadzieję, że spędzą Państwo sobotnie popołudnie z nami a zmiana godziny nie będzie uciążliwa.

Serdecznie zapraszamy.
Kontakt do organizatora: Wagart Warszawa Sp. z o.o. 32 250 62 90

 
OBOWIĄZKI I ZALECENIA DLA UCZESTNIKA IMPREZY

1.     Poddanie się pomiarowi temperatury ciała przed wejściem na obiekt mierzonej przez służby ochrony za pomocą  termometru bezdotykowego
2.     Dezynfekcja dłoni
3.     Złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczenia przy wejściu na imprezę o swoim stanie zdrowia (ankieta epidemiologiczna)
4.      Zasłanianie nosa i ust maseczką ochronną lub przyłbicą podczas trwania całej imprezy
5.     Zajmowanie miejsc wyłącznie wskazanych przez organizatora imprezy tj. co drugie miejsce dostępne na widowni.  Obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy:
▪ uczestnika imprezy z dzieckiem poniżej 13 roku życia,
▪ uczestnika imprezy z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie,
▪ osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących
6.     Zachowanie  społecznego dystansu min. 1,5 metra
7.     Stosowanie  się do poleceń pracowników służb porządkowych i informacyjnych organizatora imprezy
8.     Pozostałe warunki uczestnictwa w imprezie zawarte w regulaminie imprezy dostępnym na obiekcie w dniu imprezy. 

AGNIESZKA CHYLIŃSKA

„WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!”

25 lat na scenie

Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie…

Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam.

Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać.

Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis” ;-)

Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów J Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie.

Ta trasa jest WAM dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!

Bilety:
79 zł (przedsprzedaż); 89 zł (w dniu koncertu).

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję