BAJKOWE WAKACJE W AMFITEATRZE – "Disco Robaczki"

bajkowe-wakacje-w-amfiteatrze-disco-robaczki-start-1200-amfiteatr-wstep-wolny

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki zaprasza wszystkie dzieci i dorosłych na "Bajkowe wakacje w amfiteatrze". Już 29.07 o godzinie 12:00 na wielkim ekranie w amfiteatrze zostanie wyświetlony film animowany "Disco Robaczki", wstęp jest darmowy, bramy otwieramy na godzinę przed seansem. Życzymy miłej zabawy.

29.07.2012 - "Disco Robaczki"

Roztańczone i rozśpiewane robaczki obdarzone ludzkimi cechami z pewnością przypadną do gustu zarówno młodszej, jak i starszej widowni. Rodziców rozbawi inteligentny, pełen ironii humor znany z serii o Shreku oraz genialne wykorzystanie największych przebojów disco. Dzieci pokochają pełzających bohaterów za wyjątkowo zabawne przygody. Obok komicznych i trzymających w napięciu perypetii sympatycznych bohaterów, nieocenionym walorem tego filmu jest muzyka. Widzowie usłyszą hity lat 80., takie jak „Disco Inferno”, „YMCA”, „I Will Survive”  w całkowicie nowych, współczesnych wykonaniach.

Filmweb.pl