BAJKOWE WAKACJE W NCPP – „Rysiek Lwie Serce”

bajkowe-wakacje-w-ncpp-rysiek-lwie-serce

"Rysiek Lwie Serce" Przezabawna i pełna szalonych przygód opowieść o dzielnym chłopcu, który chciał być rycerzem, a także o krokodylu, który nie bardzo chciał być smokiem. Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca – doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy mają u boku zawadiackie gadziny jak krokodyl Gustaw z kompleksem smoka.

Przed projekcją zapraszamy najmłodszych na scenę Amfiteatru. O godz. 13.45 rozpoczniemy lekcję Zumby dla dzieci z Formini:

Nasi Partnerzy imprezy zapewnią dodatkowe atrakcje dla najmłodszych, m.in. skręcanie baloników i zabawy z językiem angielskim:

logo_rytmlogo_1 Royal school