Aktualności
< powrót do aktualności

Dni Opola 2012 CunninLynguists, Warszafski Deszcz, Pokahontaz, Abradab, Okoliczny Element, Mocne Wersy

18:00
dni-opola-2012-cunninlynguists-warszafski-deszcz-pokahontaz-abradab-okoliczny-element-mocne-wersy-21-04-2012-start-1800
Archiwalne

Uwaga! Poniżej prezentujemy nazwiska szczęśliwców, którzy wygrali podwójne zaproszenia na koncert hip-hopowy! Gratulujemy !!!

Już 21 kwietnia, w ramach obchodów Dni Opola,  rap zagości w Amfiteatrze. Na naszej scenie wystąpią gwiazdy sceny hip-hopowej:

  • CunninLyngists 
  • Abradab 
  • Pokahontaz 
  • Warszafski Deszcz
  • Okoliczny Element
  • Mocne Wersy

 

Więcej informacji na stronie: http://hiphop.opole.pl/

AKREDYTACJE DO POBRANIA:

PDF     DOC 

Lista osób, które wygrały podwójne zaproszenia w pierwszym konkursie:

1. Michał Heider – Wrocław
2. Michał Gajewski – Wrocław
3. Krzysztof Japa – Wrocław
4. Michał Lisiecki –Opole
5. Tomasz Florek – Opole
6. Łukasz Bernhard – Opole
7. Rafał Nagadowski – Opole
8. Monika Strzelecka – Opole
9. Rafał Knefel – Opole
10. Roksana Kuźniar – Opole
11. Adam Leszczyński – Opole
12. Andrzej Rzepiela – Opole
13. Julia Czarnecka – Opole
14. Leszek Strąk – Tarnowskie Góry
15. Tomasz Krystek – Kłobuck
16. Łukasz Lewko – Będzin
17. Anna Płonka – Niemodlin
18. Szymon Chętnicki – Ozimek
19. Olaf Migus – Opole
20. Maciek Obara – Ozimek
21. Piotr Szemiel – Głuszyca
22. Rafał Denisiuk – Opole
23. Beata Obara – Ozimek
24. Krzysztof Szewczuk – Dobrzyń
25. Mateusz Popławski – Opole
26. Karolina Bialik – Opole
27. Marcin Kij – Opole
28. Katarzyna Przybyła – Opole
29. Przemysław Żołdak – Katowice
30. Krzysztof Zieliński – Opole
31. Marlena Nowakowska – Piekary Ślaskie
32. Mateusz Faliński – Opole
33. Anna Awdejuk – Białystok
34. Karolina Tadych – Piekary Śląskie
35. Łukasz Bednik – Wieluń
36. Jacek Buszka – Dębska Kuźnia
37. Łukasz Korzekwa – Opole
38. Przemek Mielczarek – Wieluń
39. Katarzyna Niczewska – Sosnowiec
40. Anna Huszlak – Kraków
41. Piotr Piaskowski – Sosnowiec
42. Beata Jasińska – Lubliniec
43. Andrzej Niczewski – Sosnowiec
44. Monika Nalewaja – Dobrzeń wielki
45. Rafał Beer – Krapkowice
46. Karol Kozłowski – Opole
47. Ela Skowron – Opole
48. Łukasz Zadka – Opole
49. Kamila Kurpiel – Opole
50. Łukasz Wróbel – Oława
51. Iwona Zientek – Opole
52. Mateusz Prorok – Kurznie
53. Paweł Kapuściński – Poznań
54. Marcin Trafiałek – Wawelno
55. Piotr Kapuściński – Lubięcin
56. Grzegorz Cyganiuk – Opole
57. Grzegorz Nabrdalik – Brynica
58. Kinga Mosakowska – Żary
59. Elzbieta Bednarczuk – Racibórz
60. Sara Łubińska – Opole
61. Patrycjusz Krogul – Opole
62. Hanna  Kolorz – Opole
63. Kamila Grzesik – Opole
64. Mateusz Bajor – Opole
65. Dorota Słowik – Świdnica
66. Tomasz Wiesiołek – Opole
67. Ewa Mędrzecka – Opole
68. Krzysztof Ciecióra – Radomsko
69. Łukasz Listowski – Opole
70. Łukasz Józwa – Opole
71. Marcin Gancarczyk – Dobrzeń Wielki
72. Iwona Jasiewicz – Opole
73. Jakub Utko – Opole
74. Małgorzata Drzazga – Opole
75. Magdalena Dybała – Opole
76. Marcin Kościelny – Opole
77. Marta Mitko – Gogolin
78. Anna Dobrzeniecka – Nowa Ruda
79. Krzysztof Brandys – Kluczbork
80. Tomasz Rachwał – Opole
81. Dominika Czubek – Opole
82. Grzegorz Chwastyk – Opole
83. Joanna Zdybowicz – Tułowice
84. Wojciech Brandys – Opole
85. Magdlaena Pruszek – Opole
86. Katarzyna Kostrzewa – Opole
87. Katarzyna Pierzchlewicz – Strzelce Opolskie
88. Halina Buczek – Opole
89. Dagmara Buczek – Opole
90. Sebastian Micheń – Opole
91. Robert Witek – Opole
92. Wojciech Zajaczkowski – Opole
93. Natalia Czepiel – Opole
94. Magdalena Delucis – Opole
95. Mateusz Moszek – Głogówek
96. Wojciech Kądziela – Głogówek
97. Natalia Grzesiak – Opole
98. Katarzyna Strojec – Opole
99. Maria Klusik – Opole
100. Milena Kura – Poznań

Lista osób, które wygrały podwójne zaproszenia w drugim konkursie:

  1. Patrycja Kość – Bielsko Biała
  2. Anna Czarnecka – Olesno
  3. Dominika Zielińska – Olesno
  4. Szymon Keler – Suchy Bór
  5. Izabela Waszkiewicz – Kędzierzyn-Koźle
  6. Michał Kokot – Opole
  7. Kamil Jodłosiewicz – Brzeg
  8. Marek Nobis – Opole
  9. Kinga Wojdyła – Korfantów
  10. Wiktoria Zielińska – Korfantów
  11. Jarosław Wójcik - Kamieniec Ząbkowicki
  12. Karolina Boguszewska – Krapkowice
  13. Piotr Minkowicz – Radomsko
  14. Marta Marciniak – Brzeg
  15. Joanna Rutkowska – Wrocław
  16. Piotr Pasiak – Lubliniec
  17. Dawid Szkoda – Krapkowice
  18. Norbert Imiela – Gliwice
  19. Dominika Kubacka – Strzegom
  20. Ania Kasperski – Opole
  21. Rafał Okoniewski – Brzeg
  22. Radosław Kapuśniak – Gogolin
  23. Justyna Kendik – Opole
  24. Krzysztof Wójcik – Opole
  25. Nina Malczewska – Opole
  26. Magdalena Żuchowicz – Kędzierzyn – Kożle
  27. Michał Golec – Goworowice
  28. Natalia Joszko – Krapkowice
  29. Marek Machynia – Bolków
  30. Rafał Forma – Wołczyn
  31. Konrad Chudy – Leszczyny
  32. Konstancja Malczyk – Leszczyny
  33. Alicja Dzielska – Leszczyny
  34. Michał Wysoczański – Bielsko –Biała
  35. Ewelina Kałuża – Olesno

Zaproszenia będzie można odebrać w dniu koncertu od godziny 16 w kasie Amfiteatru (wejście od ulicy Barlickiego/Toropolu). Uwaga! Zaproszenia będą wydawane tylko i wyłącznie za okazaniem dowodu tożsamości.

 

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję