Aktualności
< powrót do aktualności

FREE ART FEST : SKINNY PATRINI

19:00
free-art-fest-skinny-patrini-23-05-2009
Archiwalne

 

Tajemnicza formacja z Trójmiasta - SKINNY PATRINI - uprawiająca muzykę nu-electro-postpunk.. to odkrycie 2006 roku na polskiej scenie electro!

tworzą: Anna Patrini - wokal, Michał Skórka - klawisze, wokal, mix

Są odważni, otwarci na wszelkie dobre gatunki muzyczne, nie boją się nowości, starają się stopniować napięcie podczas koncertów doprowadzając publikę do ekstazy...

Klimaty Yazoo, Soft Cell, czy też Human League, przez współczesnych porównywani też do Peaches, I AM X oraz Adult. Melodyjne piosenki, wykonywane przez szczerych i ekscentrycznych muzyków, ich tańce na scenie, stroje oraz projekcje - gwarantują ucztę wizualno-muzyczną, udaną zabawę do utraty tchu - a jakby tego było mało - po koncercie serwują swoje ulubione piosenki z lat 80-tych. Nie schodzą ze sceny dopóki się nie wyszaleją...

Duet ma na koncie koncerty w najlepszych klubach Polski. Jak dotąd SKINNY PATRINI zagrali w takich miejscach jak: sopockie kluby Sfinks, Mandarynka i SPATiF, warszawskie Między Nami, M25, Piekarnia i Le Madame, lubelska Centrala, zakopiański Ampstrong, olsztyńska Składnica Sztuk, łódzki BLU, poznańska Cafe Mięso, kilkukrotnie dali popis na Stoczni Gdanskiej (Modelarnia, PGR). Dali też kilka koncertow w bardziej kameralnych miejscach typu słupski Teatr RONDO, gdański klub Mechanik czy darłowski klub Plastelina.

Występowali w Łodzi i Sopocie jako support włoskiego DJa i producenta Adriano Canzian, gwiazdy Gigolo Records. Oprócz tego zwiedzili już kawałek Europy ze swoim elektryzującym i rozrastającym się repertuarem.

 

zródło:elektropunkz.net

 

Myspace zespołu

www.myspace.com/skinnypatrinielectroduo

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję