Aktualności
< powrót do aktualności

HEINO

18:00
heino
Archiwalne

Z okazji 50 lecia pracy artystycznej niemiecka gwiazda HEINO zagra na żywo z zespołem po raz pierwszy na Górnym Śląsku! Ten wyjątkowy koncert, artysta z Niemiec, zaplanował właśnie w Polsce, 16 sierpnia w Opolskim Amfiteatrze.

Jego dorobek artystyczny to pond 1000 nagranych szlagierów i po ponad 50 milionów sprzedanych płyt, obecnie m.in. członek jury niemieckiej edycji "Idola" - "Deutschland sucht den Superstar", w którym zasiada obok Dietera Bohlena.

Podczas koncertu jubileuszowego Heino zaprezentuje największe swoje hity wraz ze swoim 11-osobowym zespołem. Takie przeboje jak: "Treue Bergvagabunden", "Die schwarze Barbara", "Karamba, karacho, ein Whisky", „Schwarzbraun ist die Haselnuss“ czy "Polenmädchen" zabrzmią przed Wieżą Piastowską w Opolu, wraz ze wsparciem wielotysięcznej publiczności. Przebój "Blau blüht der Enzian" będzie można usłyszeć w wersji tradycyjnej jak również w nowej wersji - rockowej, pt. "Schwarz blüht der Enzian". Heino zapowiada obiecujący, ciekawy i różnorodny koncert zarówno dla młodszego jak i starszego pokolenia. Punktem kulminacyjnym koncertu będzie "Schlesierlied".

Koncert odbędzie się w niedzielę, 16.08.2015, o godzinie 18:00 w Amfiteatrze Opolu. Gościem specjalny będzie "TOBY z Monachium". Jego przebój, "Tynsknota za Ślonskiem" wykonany wraz z zespołem "Proskauera Echo" był przez wiele tygodni nr 1 na listach przebojów w TV Silesia.

To drugi w historii koncert Heino w Polsce. Poprzednio artysta wystąpił w 2012 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu przed ogromną 7000 publicznością. Ponownie organizatorem koncertu jest Agencja Artystyczno-Koncertowa "Piosenka Plus" z Opola, która znana jest także z organizacji koncertów z tradycjami "Piosenka nie zna granic - Największe Gwiazdy Szlagierów".

Bilety od 65 zł do nabycia na stronie internetowej: www.piosenka-plus.pl, w salonach Empik i w kasie Amfiteatru Opolskiego.

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję