Aktualności
< powrót do aktualności

IX Podbiegi

11:00
ix-podbiegi
Archiwalne

facebook_9podbiegi2015

PODBIEGI 2016 to dobra zabawa, to ćwiczenia i zdrowy tryb życia, to w końcu promocja tras spacerowych i najpiękniejszych miejsc Opola. Zgodnie z zapowiedziami, po sukcesie poprzednich, już 17 kwietnia odbędzie się kolejna, wiosenna odsłona PODBIEGÓW. Udział w niej wziąć może każdy – od zapalonych biegaczy począwszy, po osoby, które chcą jedynie pospacerować. Liczy się chęć zabawy na świeżym powietrzu, a nie śrubowanie wyników. Zarówno start jak i meta otwarte są dla spacerujących i maratończyków, dzieci i dorosłych, tych z dużym doświadczeniem oraz biegaczy, którzy dotychczas częściej „ćwiczyli” w fotelu przed telewizorem niż na bieżni.

Trasa IX Podbiegów 2016

Trasa IX Podbiegów 2016

Dzięki wiosennej edycji PODBIEGÓW 2016 chcemy także pokazać Państwu możliwości, jakie posiada Opole: piękne tereny rekreacyjne znajdujące się w samym centrum miasta, nowe ścieżki spacerowo-rowerowe na wyspie Bolko, siłownie plenerowe, place zabaw dla dzieci, oraz miejsca do spędzania aktywnego wypoczynku. Podczas wiosennej edycji PODBIEGÓW start i meta będą znajdować się przy amfiteatrze Narodowego Centrum Polskiej Piosenki. Szczegóły w zakładce "trasa podbiegów"!

Tradycyjnie uczestnicy PODBIEGÓW otrzymają imienne dyplomy, a na mecie czekać będą niespodzianki!

PLAN IMPREZY

Uwaga! Tradycyjnie już na trasie biegu znajdować się będą punkty kontrolne, gdzie każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie zaliczenia kolejnego etapu. Na mecie PODBIEGÓW każdy uczestnik odbierze imienny dyplom, wielu drobne upominki, natomiast głodni zostaną nakarmieni smakołykami.


Za rozgrzewkę na starcie oraz ćwiczenia na mecie odpowiedzialni będą profesjonalni trenerzy z Instytutu Ćwiczeń Psychofizycznych "Zalewski & Partnerzy".

  • 11:00 – rozgrzewka – parking Amfiteatru przy Stawku Barlickiego

  • 11:30 – start biegu – parking Amfiteatru przy Stawku Barlickiego

  • 12:00 – 13:00 – meta i poczęstunek – parking Amfiteatru przy Stawku Barlickiego

 

loga

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję