Aktualności
< powrót do aktualności

Siesta na tarasie: Jan Serce

21:00
jan_serce_2020
Kup bilet

W związku z sytuacją epidemiologiczną impreza odbędzie się w zmienionej formule, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Wstęp wyłącznie dla osób pełnoletnich. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zamieszczonym poniżej.  

Jan Serce to nie nowicjusz na muzycznej scenie. Muzycy związani z rockową nadzieją Straight Jack Cat oraz radosną Sekcją Muzyczną Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn, czyli Michał Zachariasz i Aleksander Czerkawski postanowili połączyć to, co najlepsze z dotychczasowych doświadczeń. We wrześniu 2018 r. rozpoczęły się nagrania studyjne, w które zaangażował się producent muzyczny Ment XXL znany z projektów Rasmentalism i Flirtini.

W efekcie 3 października 2019 roku ukazał się debiutancki album „Nie będę tańczył” wydany przez wytwórnię Asfalt Records Album to piosenkowa opowieść o sympatycznym, uczuciowym, choć nie zawsze przebojowym i zaradnym osobniku, borykającym się z poezją i prozą miłości.

W swoim brzmieniu zespół łączą elektronikę i stylistykę lo-fi. Ich muzyka to letnie noce, złamane serca i historie o długich powrotach nad ranem. Zespół ma za sobą występy w ramach międzynarodowego cyklu "Sofar Sounds ", "H&M Loves Music" w Warszawie, „Art. Latrans” w Krakowie i "Męskim Graniu 2019" w Żywcu. Premierze płyty towarzyszyły ciepło przyjęte występy grupy jako oficjalnego support na trasie zespołu Clock Machine oraz Bass Astral x Igo. 

 

Piszą o nas: „Szeroko pojęta elektronika, chwytliwe melodie, fajny wokal, meandry uczuć i mamy hit! (…) na moje oko nie da się przy tych utworach nie tańczyć.”
KulturalneMedia.pl

„Swoimi chwytliwymi, jasnymi – niczym skąpanymi w słońcu – mocnymi popowymi kompozycjami pięknie urozmaicają katalog warszawskiej wytwórni. A słuchaczom (…) mogą urozmaicić ponure jesienne popołudnia”
Gazeta Magnetofonowa

„To trochę imprezowej elektroniki z nowoczesnym podejściem do romantycznej alternatywy. Na pewno albumowi Nie będę tańczył towarzyszy dobra energia i da się do niego zatańczyć.”
Rytmy.pl

„Jeśli chodzi o stronę brzmieniową krakowskiemu Janowi Serce przebojowości nie brakuje. Przebojowości, ubranej zarówno w gitarowe, jak i taneczne brzmienia. „Nie będę tańczył” to debiut miły dla ucha i niosący otuchę skołatanym sercom”
Radiokrakow.pl

Cover FB_jan_serca

 

 

file-pdfRegulamin imprezy Siesta na Tarasie

Bilety:
10 zł.

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję