Aktualności
< powrót do aktualności

Kayah

20:00
kayah-09-08-2014-start-2000-amfiteatr
Archiwalne

Zapraszamy do skorzystania z oferty zakupu grupowych biletów na koncerty organizowane przez NCPP w Amfiteatrze w sezonie letnim 2014. Nasza propozycja zniżek na zakup biletów grupowych przedstawia się następująco:

20 biletów i więcej = zniżka 10%

50 biletów i więcej = zniżka 20 %

100 biletów i więcej = zniżka 30%

Oferta przeznaczona jest zarówno dla osób prywatnych, firm, jak i instytucji publicznych. Każde zapytanie rozpatrujemy indywidualnie, prosimy dzwonić pod numer 501 958 215 lub napisać na adres: a.chlodnicka@ncpp.opole.pl. 

 

Kayah zaprasza w egzotyczną podróż. Transoriental Orchestra to niezwykły projekt. Wszystko zaczęło się od wielkiej muzycznej miłości Kayah do muzyki world. Artystka od dawna planowała nagranie albumu właśnie w tej stylistyce. Impulsem do rozpoczęcia pracy nad materiałem okazało się zaproszenie Kayah do występu na festiwalu Warszawa Singera. Specjalnie na potrzeby tego jednego koncertu powstał niezwykły projekt - Transoriental Orchestra. 

 W systemie rezerwacji internetowej miejsca w wybranym przez Państwa sektorze zostaną przydzielone przez pracowników kasy. Miejsca te będą obok siebie w możliwie najatrakcyjniejszym miejscu dostępnym w momencie rezerwacji.

Kayah do współpracy zaprosiła Atanasa Valkov, kompozytora filmowego i producenta muzycznego. Wspólnie wybrali do projektu wybitnych instrumentalistów oraz solistów pochodzenia polskiego, ukraińskiego i irańskiego, co dodatkowo poszerza muzyczny dialog i nadaje charakter autentycznej wielokulturowości projektu. W instrumentarium zespołu znalazły się niespotykane instrumenty, takie jak: cymbały, santur, oud, saz, lutnie, flety, piszczałki i wiele innych.

X

Repertuar T.O. to ogromne wyzwanie. Na płycie znalazły się pieśni żydowskie z różnych regionów Europy i Bliskiego Wschodu. Ta różnorodność geograficzna ma oczywiście odzwierciedlenie w muzyce, w której słychać brzmienia bałkańskie, perskie, słowiańskie, afrykańskie no i oczywiście żydowskie. To także różne języki, z jakimi musiała zmierzyć się Kayah - śpiewa po hebrajsku, w jidysz, ladino i arabsku.

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję