Aktualności
< powrót do aktualności

Spektakl teatru improwizowanego KLANCYK

20:00
klancyk
Archiwalne

Zapraszamy serdecznie na wydarzenie towarzyszące 17. Festiwal Filmowy Opolskie Lamy. :) Prosto ze stolicy, do stolicy polskiej piosenki i... opolskich lam - Klancyk!

W Konkursie Głównym na Festiwalu Opolskie Lamy biorą udział
najciekawsze polskie filmy krótkometrażowe. A jak wyglądają dzieła, które przepadły w procesie selekcji? Teatr Improwizowany Klancyk zaprasza na wyjątkowe wydarzenie - zagramy dla Was fragmenty Filmów Odrzuconych - historii tak złych i niedorzecznych, że nikt
nie byłby w stanie wytrzymać ich w całości. Podajcie nam tytuł oraz gatunek a my zaimprowizujemy dla Was sceny z filmów dramatycznie niedobrych, sensacyjnie pretensjonalnych i niezamierzenie komediowych. Kamera i... brak akcji!

Teatr Improwizowany Klancyk od ponad dziesięciu lat gra komediowe spektakle powstające bez scenariusza. Na scenie tworzy świat wyobraźni, który rodzi się między nimi a publicznością i nigdy się nie powtórzy. Grupę tworzą najbardziej doświadczeni
improwizatorzy w Polsce, których na co dzień można spotkać w warszawskim Klubie Komediowym. Są pionierami i zarazem jedną z najpopularniejszych grup impro w Polsce.
Zespół dwukrotnie wystąpił przed poznańską publicznością na Malta Festival. Ma na koncie także występy m.in. na Open’er Festival, Chicago Improv Festival, Del Close Marathon w Nowym Jorku i Out of Bounds Festival w Austin.

Więcej informacji można znaleźć na www.klancyk.pl lub www.facebook.com/klaaancykCover FB_17ffol

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję