Aktualności
< powrót do aktualności

Kolorowa Niedziela

13:30
kolorowa-niedziela-27-04-2014-start-1330-amfiteatr
Archiwalne

W niedzielę 27 kwietnia  zapraszamy rodziców wraz ze swymi pociechami do amfiteatru. Kolorowa Niedziela rozpocznie się o godzinie 13:50 i trwać będzie do godziny 17:00, a wstęp na nią jest darmowy.

Nie zabraknie licznych niespodzianek: "dmuchańców", malowania twarzy i konkursów z nagrodami, a na scenie amfiteatru zaprezentują się: Zespół Tańca Nowoczesnego "Adena", Zespół Taneczny "Pech", Talentarium Wokalne "Singasong", Studio Piosenki "Debiut", Szkoła Tańca "Fokus". Liczne atrakcje przygotowali równiez partnerzy imprezy: Centrum Kreatywności, Royal School, Centrum Artystyczne "Rytm i zabawa". Ponadto będą miały miejsce pokazy kulinarne dla dzieci i rodziców pt. „kuchnia Tadka Niejadka” oraz akcja "Zabawy z ceramiką".  Całą imprezę poprowadzi Donat Przybylski - dzienikarz Radia Opole. O magiczną atmosferę tego popołudnia zadba iluzjionista - Tomasz Vinici który zaprezentuje program "Wesołe spotkanie z iluzją". Serdecznie zapraszamy! 

 

Wiele atrakcji zapewnią również nasi partnerzy:

 zapraszamy na warsztaty balonowe, malowanie dziecięcych buziek, konkursy i zabawy z językiem angielskim, dzieci będą tworzyć własną biżuterię i bawić się ciastolina i kolorowym piaskiem.

Na tarasie Amfiteatru będziemy układać kilometry dobra dla dzieci zagrożonych niepełnosprawnością i niepełnosprawnych. Zapraszamy do udziału w akcji!

 

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję