Koncerty Promenadowe: Krzysztof „Puma” Piasecki & Adam Wendt

koncerty-promenadowe-krzysztof-puma-piasecki-adam-wendt

Krzysztof „Puma” Piasecki:

Absolwent Katowickiej Akademii Muzycznej, wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Jeden z najwszechstronniejszych gitarzystów polskiej sceny muzycznej. Nagrał pięć płyt autorskich. Laureat Międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Otrzymał stypendium Berklee College of Music w Bostonie. W 1997 Zdobył tytuł Najlepszego Gitarzysty Jazzowego pisma muzycznego "Gitara i Bas". Występował na wspólnej scenie między innymi z Mickiem Sternem, Bobem Malachem i Davidem Wecklem. Gościł w wielu klubach za granicą, w tym w berlińskim klubie A-Trane. Z równą swobodą i równie chętnie gra muzykę tak różną jak rock`n rol, blues, swing, jazz nowoczesny i fusion...

Adam Wendt:

Saksofonista tenorowy, kompozytor, lider, pedagog. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej AM w Katowicach. W czasie studiów grał z zespołami Young Power, Alex Band i orkiestrą Wiesława Pieregorólki. Od 1985 do dziś jest członkiem grupy Walk Away, z którą koncertował w 15 krajach świata, zdoby wiele nagród i nagrał kilkanaście albumów. Współpracował m.in. z Urszulą Dudziak, Ewą Bem, Krzesimirem Dębskim, Michałem Urbaniakiem, koncertował i nagrywał z Randym Breckerem, Mike`em Sternem, Erikiem Marienthalem, Frankiem Gambale. Prowadzi własne grupy: Adam Wendt & Friends, Adam Wendt Power Set, Adam Wendt Acoutic Set.

Cover FB_Puma_20

file-pdf
Regulamin imprezy "KONCERTY PROMENADOWE"

Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie w dniu koncertu