Aktualności
< powrót do aktualności

KULT, support: De Łindows

20:00
kult
Archiwalne
Kult to prawdziwa legenda polskiej muzyki rockowej ,której trwającej ponad trzydzieści lat kariery nie sposób przegapić. Zespół założony w 1982 roku przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę ma na swoim koncie kilkanaście albumów, a do najbardziej rozpoznawalnych piosenek należą między innymi "Do Ani", "Gdy nie ma dzieci", czy "Dziewczyna bez zęba na przedzie".
Zespół De Łindows powstał w Katowicach w 2004 r. Mają za sobą koncerty w Polsce, Czechach i na Słowacji. Występowali m.in. na takich festiwalach jak:
Przystanek Woodstock/Pol'and'Rock Festival (zagrali tam trzykrotnie), B-Festival, Jarocin, Punk Island (SK), Underground Fest (SK), Keltska Noc (CZ), Hajnówka Rock Festival, Punk Fest i Czad Festiwal. W 2018 r. wystąpili podczas "Pomarańczowej Trasy" zespołu Kult. W 2019 wystąpią w ramach tej trasy ponownie.

Najnowsza płyta pt: "Nie wszystko złoto..." to szósty krążek w ich dorobku. Premierowy longplay to energetyczne gitarowe granie, przebojowe kompozycje i konkretne teksty dotyczące otaczającej nas rzeczywistości. Utwory takie jak "Pragnienie wolności", "Kler" czy "Kraj na pół" na pewno nie pozostawią Was obojętnym. Za to "Nie mogę obiecać", "Mamy czas?" ,"Ostatni klient" dają chwilę wytchnienia i dotyczą tematów bardziej przyziemnych. Posłuchajcie sami - niewątpliwe jest to najlepszy materiał jaki powstał pod szyldem De Łindows.

 

 

Bilety:
70 zł (1. pula); 80 zł (2. pula); 90 zł (3. pula).

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję