Aktualności
< powrót do aktualności

Letnia Scena NCPP: POMAU

20:00
letnia-scena-ncpp-pomau-opolski-rynek-22-08-2014-start-2000-wstep-wolny
Archiwalne

Letnia Scena NCPP
 

Zapraszamy miłośników dobrej muzyki na cykl letnich, darmowych koncertów, które odbędą się na opolskim rynku. „Letnia scena NCPP” działać będzie przez całe wakacje, raz w tygodniu – w piątek lub w sobotę. Zapraszamy na muzyczną ucztę!

PomaU - górnośląski alternatywny projekt muzyczny, łączący dobry rap z energetyczną dawką funku, soulu i jazzu. Utwory PomaU były emitowane m.in. na antenie Polskiego Radia, w popularnej "Trójce" podczas audycji "Czarna Noc" prowadzonej przez znanego prezentera Hirka Wrone.

Zagościło także na balconyTV.com Poznań, gdzie zaprezentowało jeden ze swoich utworów w wersji akustycznej. Zespół ma na swoim koncie także kilka nagród i wyróżnień - I miejsce na festiwalu MyŚląsk w 2010 w Katowicach, wyróżnienie na VII Wrocławskim Festiwalu Form Muzycznych czy nominację w konkursie "7 nadziei Śląska i Zagłębia". Koniec 2013 roku okazał się dla bandu przełomowy. Utworem na ,, Na wylot '' zwyciężyli w konkursie Discovered By Good Time Radio w kategorii hip-hop/ alternative hip -hop , po czym kawałek znalazł się na składance radia.

Znajdziesz nas na :
www.pomau.pl
www.facebook.com/PomaU
www.twitter.com/PomaULiveBand
 

Tekst - materiały zespołu.

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję