Majka Jeżowska

majka-jezowska-10-08-2014-start-1400-wstep-wolny

Zapraszamy na koncert Majki Jeżowskiej, uwielbianej przez młodszych i starszych. Jej koncerty to okazja do szaleństw i wspólnego śpiewania dla całej rodziny. Największe przeboje artystki, takie jak „A ja wolę moją mamę”, czy „Wszystkie dzieci nasze są” wybrzmią w Amfiteatrze 10 sierpnia.

Tego dnia na scenie pojawią się również artyści z Centrum Uśmiechu i swoim wyjątkowym programem, pt. „Warzywolandia”, porwą dzieci do wesołej zabawy, podczas której nie zabraknie konkursów i zagadek. W okolicach sceny działać będzie natomiast najprawdziwsze „Miasteczko cyrkowe” grupy Klan Grus. Odwiedzając ich będzie można spróbować sił w żonglerce, chodzeniu po linie i na szczudłach, przemienić się na chwile w akrobatę, i sprawdzić swoje umiejętności w puszczaniu ogromnych baniek mydlanych. Obok niesamowitych warsztatów pojawią się również liczne rozrywki, przygotowane przez cyrkowców.

Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji: "dmuchańców", malowania twarzy i konkursów z nagrodami.

Serdecznie zapraszamy!

Plan dnia: