Mała Akademia Piosenki

mala-akademia-piosenki-13-02-2014-r

Dorota Miśkiewicz w Małej Akademii Piosenki.

W najbliższy czwartek (13 lutego) gościem Małej Akademii Piosenki w Opolu będzie Dorota Miśkiewicz , polska wokalistka jazzowa, skrzypaczka, kompozytorka i autorka tekstów. W czasie zajęć (trwających 40 minut) dzieci będą uczyły się „współpracy” z artystą, tzw. prawidłowych zachowań widza, zapoznają się z podstawowymi pojęciami jak: bis, brawa itd. Spotkania przeznaczone są dla dzieci w dwóch grupach wiekowych: przedszkolaków oraz uczniów klas I – III.  Dorocie Miśkiewicz towarzyszył będzie, jak zwykle gospodarz muzyczny - Igor Przebindowski, multiinstrumentalista, kompozytor i aranżer.

Zapisy na zajęcia prowadzi Towarzystwo Przyjaciół Opola, tel. 77 441 09 69 oraz 508 153 971. Gościem kolejnego spotkania – 20 marca będzie Mieczysław Szcześniak. Organizatorem Akademii oprócz Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu jest Towarzystwo Przyjaciół Opola oraz Narodowe Centrum Polskiej Piosenki.