Piechur

piechur-31-08-2012-start-1000

Już wkrótce ruszamy spod amfiteatru dla Kingi. Chód rozpoczynamy 31 sierpnia o godzinie 10. Miejscem startu będzei parking przy wejściu do amfiteatru.

To już druga edycja "Piechura", tym razem 4 grupy studentów wyruszą z 4 miast, z czterech kierunków świata: Zachód - Opole, Wschód - Kraków, Północ - Częstochowa, Południe - Cieszyn. Zmierzamy do Katowic, spotkamy się tego samego dnia, o tej samej porze, w jednym miejscu, sercu stolicy Górnego Śląska. Robimy to, by nagłośnić sprawę małej Kingi Luki. Więcej na jej temat ---> http://www.dzieciom.pl/12250
Do tytułu przelewu prosimy dopisać "AKCJA PIECHUR"

Finałem akcji będzie koncert charytatywny w niedzielę, 2 września, od ok. godziny 17.30 po uroczystym wprowadzeniu piechurów do miasta w eskorcie motocykli i samochodów rajdowych. Zapraszamy od 17.30 na ul. Mariacką pod scenę, gdzie zagrają m.in. Studio Sztama, Cheers oraz zespoły reprezentujące szeroko pojęty folk, imprezę poprowadzi konferansjer specjalizujący się w prowadzeniu walk bokserskich, nie tylko na polskich ringach.

Szczegóły na temat akcji można znaleźć pod akresem www.piechur.eu