Podbiegi 2015

podbiegi-2015

PODBIEGI 2015 to dobra zabawa, to ćwiczenia i zdrowy tryb życia, to w końcu promocja tras spacerowych i najpiękniejszych miejsc Opola. Zgodnie z zapowiedziami, po sukcesie poprzednich, już 19 kwietnia odbędzie się kolejna, wiosenna odsłona PODBIEGÓW. Udział w niej wziąć może każdy – od zapalonych biegaczy począwszy, po osoby, które chcą jedynie pospacerować. Liczy się chęć zabawy na świeżym powietrzu, a nie śrubowanie wyników. Zarówno start jak i meta otwarte są dla spacerujących i maratończyków, dzieci i dorosłych, tych z dużym doświadczeniem oraz biegaczy, którzy dotychczas częściej „ćwiczyli” w fotelu przed telewizorem niż na bieżni.

Dzięki wiosennej edycji PODBIEGÓW 2015 chcemy także pokazać Państwu możliwości, jakie posiada Opole: piękne tereny rekreacyjne znajdujące się w samym centrum miasta, nowe ścieżki spacerowo-rowerowe na wyspie Bolko, siłownie plenerowe, place zabaw dla dzieci, oraz miejsca do spędzania aktywnego wypoczynku. Podczas jesiennej edycji PODBIEGÓW start i meta będą znajdować się przy amfiteatrze Narodowego Centrum Polskiej Piosenki. Szczegóły w zakładce "trasa podbiegów"! Tradycyjnie uczestnicy PODBIEGÓW otrzymają imienne dyplomy, a na mecie czekać będą niespodzianki!

Plan imprezy:

• 11:00 -  przywitanie i rozgrzewka (parking amfiteatru NCPP)
  • 11:30 - start PODBIEGÓW
  • 12:00 - 13:00 - zakończenie i niespodzianki na mecie (parking amfiteatru NCPP)

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji oraz mapa trasy na stronie www.podbiegi.pl