Aktualności
< powrót do aktualności

Przebojowe Opole – Jedziemy na Wakacje 2019

19:45
przebojowe-opole-jedziemy-na-wakacje-2019
Archiwalne

1652x628

Przebojowe Opole - Jedziemy na Wakacje 2019

30.06.2019 Opole (godz. 19:45) Amfiteatr NCPP, ul. Piastowska 14A
▪️ Informacje i bilety:
www.kulturairozrywka.pl

oraz bezpośrednio tutaj ⤵️
https://kulturairozrywka.pl/opole-jedziemy-na-wakacje-2019-rejestracja-polsat/wydarzenie/38263
----------------------------------------------------------------------------------------
Przebojowe Opole

Już po raz drugi Opole rozpocznie wakacje w rytmie największych polskich i zagranicznych hitów. Koncert Przebojowe Opole po zeszłorocznym sukcesie wraca na deski Opolskiego Amfiteatru w świeżej i lekkiej formule. Zapraszamy na wieczór w towarzystwie prawdziwych gwiazd królujących na listach przebojów, wśród których pojawią się najwięksi artyści rodzimej i zagranicznej sceny.

Wystąpią:

POLSKIE GWIAZDY:
Wilki
Lanberry
Maciej Maleńczuk
C-Bool
KOMODO & SYKES
Enej
Sen

ZAGRANICZNE GWIAZDY

Shaggy
Filatov & Karas
Jenny Berggren from ACE OF BASE

Jubileusz 50lecia pracy artystycznej Krzysztofa Cugowskiego ze specjalnym udziałem Edyty Górniak oraz Ryszarda Rynkowskiego:
Współtwórca zespołu Budka Suflera, zdobywca muzycznych szczytów, atomowe gardło rock'n'rolla, charyzmatyczny wokalista, którego głosu nie da się zapomnieć.

W tym roku Krzysztof Cugowski świętuje 50 – lecie pracy artystycznej. Z tej okazji zaprasza publiczność na swój jubileuszowy koncert w opolskim amfiteatrze. 30 czerwca na kultowej scenie zabrzmią największe przeboje artysty.

Podczas koncertu wystąpią znakomici goście, którzy zaśpiewają w duecie z Krzysztofem Cugowskim. Na scenie pojawi się Edyta Górniak i Ryszard Rynkowski. Nie zabraknie również wirtuoza gitary Marka Raduli i pierwszego basisty Budki Suflera Janusza Pędzisza.

Całość w oprawie muzycznej Zespołu Mistrzów, złożonego z doskonałych muzyków, którzy od ponad roku towarzyszą Krzysztofowi Cugowskiemu w jego trasie koncertowej. Na gitarze zagra Jacek Królik, na perkusji Cezary Konrad, na basie Robert Kubiszyn, na instrumentach klawiszowych Tomasz Kałwak.

Koncert poprowadzi Barbara Kurdej-Szatan oraz Maciej Rock i Maciej Dowbor, a za humorystyczną oprawę wieczoru odpowiadać będzie Kabaret Nowaki.

*Program rejestrowany jest przez TV Polsat, biorąc udział w wydarzeniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku

 

Bilety:
100 zł, 110 zł, 120 zł, 160 zł.

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję