Rock Time 2019

rock-time-2019

Trwający od 2004 roku przegląd amatorskich zespołów studenckich obchodzi w tym roku piętnastą rocznicę. Studenci Politechniki Opolskiej, a konkretnie członkowie SSR Emiter powołali do życia Rock - Time, by dać szansę młodym, ambitnym zespołom na zdobycie rozgłosu oraz pokazanie swojego kunsztu muzycznego na krajowej sławy scenie w Opolu. Założenie jest bardzo proste, każdy zespół, który działa amatorsko oraz ma w składzie chociaż jednego studenta, może zgłosić się do przeglądu. Rejestracja trwa równo miesiąc, kolejny etap to głosowanie internautów. W tym roku rozpoczyna się ono 18 lutego i trwa do 24 lutego, na stronie https://rocktime.radioemiter.pl zostaną udostępnione utwory do odsłuchu, a po zalogowaniu się każdy może oddać jeden glos na wybraną przez siebie grupę muzyczną.  Zespół, który zyska największą ilość głosów kwalifikuje się do występu finałowego na scenie NCPP, pozostałą piątkę zespołów wybierają członkowie SSR Emiter. Wyłoniona szóstka kapel zmierzy się ze sobą na koncercie finałowym 28 marca 2019 roku. Ich występy zostaną ocenione przez profesjonale jury, które wyda werdykt i ogłosi tegorocznego zwycięzcę Rock-Time, a całe wydarzenie zakończy się występem gwiazdy wieczoru.

Organizator:
53ACC35D7FFD4E0CAA49833058D0D9CB[4790420]