Aktualności
< powrót do aktualności

SIESTA NA TARASIE

17:00
siesta-na-tarasie-3
Archiwalne

Kolejna odsłona Siesty na tarasie NCPP!

Ponownie zachęcamy, aby po trudach tygodnia zrelaksować się na naszym tarasie. Lato w pełni, więc przybywajcie! Oprócz niezawodnych leżaków pojawią się:

Dr Love (Yardee Crew / Hlobosz Hlobosz)

Jako DJ gra imprezy jamajskie, funkowe, hip-hopowe ale najlepiej czuje się po wymieszaniu tych gatunkow w mash up’owym stylu. Miłością do muzyki zaraził go tata. Nie boi się współczesnych elektronicznych brzmień, gra to co lubi i jest dobre. Od 2003 roku organizuje koncerty i imprezy. Przez dwa lata był prezenterem radiostacji internetowej „Ulicznik”.Grał między innymi w takich miejscach jak: Błędne Koło i Krzysztofory w Krakowie,Alter Ego w Szczecinie, CDQ i Mandala w Warszawie, Puzzle i Wściekły Pies we Wrocławiu, Rura w Częstochowie, Szuflada w Wodzisławiu Śląskim, Remedium w Sosnowcu, INQ, Oko Miasta i Rajzefiber w Katowicach, Zanzibar w Chorzowie, Kulturalny Club w Rybniku czy CK Wiatrak w Zabrzu. Występował na jednej scenie z następującymi artystami: EastWest Rockers, Gooral, Bob One, DJ Eprom, Junior Stress, DreadSquad, 27Pablo, Tallib, Grubson, DonGuralesko, Molesta, OSTR, Eldo, Dr Ring Ding, Miuosh, Bas Tajpan, Hajer Boss,Radikal Guru.

COCO ceramics to pracownia ceramiczna gdzie powstają projekty łączące nowoczesny design z klasyka i dużą dozą żartu. Nasza domena to "potwornie ogromna wygoda"

Księgarnia Niebieski Kredens - wasza księgarnia z każdym rodzajem literatury chętnie pomoże, doradzi i ugości! Książki i praca z nimi, to nasza pasja - chętnie Cię nią zarazimy! Żadna sjesta nie powinna odbywać się bez dobrej literatury i my ją zapewnimy! Będą książki, audiobooki, kartki, gry planszowe i kto wie co jeszcze :)

SZYDŁO - to przymusowy przystanek na drodze każdego pasjonaty rękodzieła. Półki pełne bajecznie kolorowych włóczek i tkanin bawełnianych. Wstążeczki, gumeczki, guziczki, koronki. Tony czasopism i książek, pełne kolorowych inspiracji. Do tego świeżo parzona kawa, domowe ciasto i świeżo wyciskane soki. Kawa i bawełna. Czego chcieć więcej? Na miejscu, możecie również wziąć udział w warsztatach z szydełkowania i szycia. Próba szydełkowania na Sieście!

Ochłodzić się będzie można wyśmienitymi drinkami/napojami, które serwować będzie kawiarnia LABA

WEGENERACI - Nieformalna grupa zorganizowana wokół idei szerzenia kuchni bezmięsnej. Trzon grupy stanowią wieloletni wegetarianie wspierani przez przyjaciół i dobrych znajomych - niekoniecznie wegetarian. Od dwóch lat organizujemy spotkania pod nazwą „Wieczorek wegetariański” na których spotykają się ludzie zainteresowani tematem zdrowego odżywiania się. Nie jesteśmy grupą wojujących ekstremistów. Robimy swoje, a jeśli ktoś się do nas przekona cieszymy się i przyjmujemy do swojego grona. Nie chcemy zamykać się tylko i wyłącznie w swoim gronie bo wtedy idea wegetarianizmu nie wyjdzie poza nas. Na nasze spotkania zapraszamy wszystkich chętnych i metodą dobrego przykładu zachęcamy do naszego spojrzenia na to, jak powinniśmy się odżywiać. Można nas znaleźć na Facebooku pod nazwą Wegeneraci i tam ściągać przepisy, dowiadywać się o wieczorkach i innych wydarzeniach, w których bierzemy udział.

TRASZ KINGDOM - Biżuteria handmade z plastiku z recyklingu. Ilustracje na zamówienie. https://www.facebook.com/traszkingdom/timeline

Giełda muzyczna - w ramach imprezy będzie można wymieniać się, sprzedawać albo kupować wszelkie, stare bądź nowe, nośniki muzyczne, na których zapisana jest muzyka (płyty gramofonowe, kasety, płyty CD, itd.). To wydarzenie dla każdego, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Wstęp na giełdę jest wolny zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Chętnych do udziału w giełdzie prosimy o kontakt na maila: biuro@ncpp.opole.pl2

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję