Aktualności
< powrót do aktualności

Siesta na tarasie

17:00
siesta-na-tarasie-4
Archiwalne

Ponownie zachęcamy, aby po trudach tygodnia zrelaksować się na naszym tarasie. Lato dobiega końca, więc warto je należycie pożegnać! Oprócz niezawodnych leżaków, drinków i muzyki, mamy kilka niespodzianek.

PLAN DNIA

17:00 - "Kung Fury"
17:45 - odpalamy muzykę --> SHOWCASE
18:00 - odpalamy PONGa i PEGASUSA
18:00 - 22:00 - SIESTA na Tarasie, czyli zabawa wedle uznania ;-)

Za muzykę odpowiedzialni będą:

SHOWCASE - https://www.facebook.com/shwcs

Dodatkowo, na naszym mierzącym 78 metrów kwadratowych ekranie będziecie mogli obejrzeć film "Kung Fury". Uwaga! Film rozpocznie się równo o godzinie 17:00, dlatego polecamy się nie spóźnić!

A jakby tego było mało, zapraszamy na zawody gry w PONGa. Na największym ekranie w kosmosie. Naszym ekranie, rzecz jasna ;-)

Dodatkowo na tarasie zawitają:

SZYDŁO - to przymusowy przystanek na drodze każdego pasjonaty rękodzieła. Półki pełne bajecznie kolorowych włóczek i tkanin bawełnianych. Wstążeczki, gumeczki, guziczki, koronki. Tony czasopism i książek, pełne kolorowych inspiracji. Do tego świeżo parzona kawa, domowe ciasto i świeżo wyciskane soki. Kawa i bawełna. Czego chcieć więcej? Na miejscu, możecie również wziąć udział w warsztatach z szydełkowania i szycia. Próba szydełkowania na Sieście!

Ochłodzić się będzie można wyśmienitymi drinkami/napojami, które serwować będzie kawiarnia LABA

WEGENERACI - Nieformalna grupa zorganizowana wokół idei szerzenia kuchni bezmięsnej. Trzon grupy stanowią wieloletni wegetarianie wspierani przez przyjaciół i dobrych znajomych - niekoniecznie wegetarian. Od dwóch lat organizujemy spotkania pod nazwą „Wieczorek wegetariański” na których spotykają się ludzie zainteresowani tematem zdrowego odżywiania się. Nie jesteśmy grupą wojujących ekstremistów. Robimy swoje, a jeśli ktoś się do nas przekona cieszymy się i przyjmujemy do swojego grona. Nie chcemy zamykać się tylko i wyłącznie w swoim gronie bo wtedy idea wegetarianizmu nie wyjdzie poza nas. Na nasze spotkania zapraszamy wszystkich chętnych i metodą dobrego przykładu zachęcamy do naszego spojrzenia na to, jak powinniśmy się odżywiać. Można nas znaleźć na Facebooku pod nazwą Wegeneraci i tam ściągać przepisy, dowiadywać się o wieczorkach i innych wydarzeniach, w których bierzemy udział.

TRASZ KINGDOM - Biżuteria handmade z plastiku z recyklingu. Ilustracje na zamówienie. https://www.facebook.com/traszkingdom/timeline

Giełda muzyczna - w ramach imprezy będzie można wymieniać się, sprzedawać albo kupować wszelkie, stare bądź nowe, nośniki muzyczne, na których zapisana jest muzyka (płyty gramofonowe, kasety, płyty CD, itd.). To wydarzenie dla każdego, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Wstęp na giełdę jest wolny zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Chętnych do udziału w giełdzie prosimy o kontakt na maila: biuro@ncpp.opole.pl2

retro_podglad

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję