Aktualności
< powrót do aktualności

Siesta na tarasie: Pola Rise, support: kaliente ilich, Edwin

18:00
siesta-na-tarasie-5
Archiwalne

W tym roku "Siesta na tarasie" startuje już 20 maja a wystąpi na niej Pola Rise. Pozostałą część wieczoru umili Wam kaliente ilich oraz Edwin. Poza tym to co zwykle czyli relaks i niezastąpione leżaki.  

POLA RISE dała o sobie znać, kiedy zaśpiewała u MANOIDa. Chwilę później opublikowała swój pierwszy teledysk do utworu "Did you sleep last night", który od razu podbił serca fanów i osiągnął wynik ponad 200k odtworzeń w serwisie YouTube. Debiutancka EPka "The Power of Coincidence" doczekała się wielu pozytywnych recenzji co zaowocowało koncertami na największych scenach w Polsce oraz zagranicą.

Pola wystąpiła między innymi na festiwalu Open'er, Spring Break, Soundrive ale również Karkle Music Festival na Litwie, Waves Vienna, Focus Wales w UK czy Zandari w Korei Południowej. Pola Rise jako jedyna polska artyska została zaproszona do udziału w prestiżowym Deezer Session obok takich artystów jak Ed Sheeran, Asaf Avidan, Lorde czy Glass Animals.

Na 2017 rok artystka zapowiada wydanie swojego debiutanckiego longplay'a przy którym pracowali producenci z całego świata m.in Robot Koch, Loxe (znany ze współpracy z NAO), Nector czy MANOID.

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję