Aktualności
< powrót do aktualności

Siesta na tarasie: Duit

18:00
siesta-na-tarasie-duit
Archiwalne

Duit, czyli tak na prawdę Piotr Krygier. Absolwent Red Bull Music Academy Bass Camp. Kojarzony jest z takich składanek jak Niewidzialna Nerka czy Heartbreakhes & Promises 1 oraz 2. Utwór Halayo z drugiej kompilacji Flirtini przekroczył na Youtube 1,3 mln odtworzeń.

Współpracował z czołowymi polskimi raperami między innymi przy bardzo dobrze przyjętym utworze "Rób w to co wierzysz", który zrobił wspólnie z Sokołem specjalnie na potrzeby kampanii marki Johnnie Walker. W październiku 2016 roku ukazał się jego debiutancki album "Now, I'm Here". Przez wiele portali został on wybrany jako najważniejszy, bądź jeden z najważniejszych polskich albumów roku 2016.

Na debiutanckiej płycie Duita "Now, I'm Here" wystąpiło wielu znakomitych artystów z kraju i ze świata. Od dużych nazwisk jak Dawid Podsiadło czy Jesse Boykins III po debiutantów - Govales, Rosalie, Pasts, Vito i Prus. Wersja live będzie przeniesieniem muzyki z albumu na zupełnie inny poziom. Duit wystąpi w akompaniamencie żywych instrumentów, oraz wokalistyki PRUS.

 

facebook_duit

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję