Siesta na tarasie

siesta-na-tarasie

Zapraszamy wszystkich na imprezę inaugurującą sezon letni w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną Siestę, w ramach której będzie można:

lezaki

• posłuchać wyśmienitej muzyki (serwuje ekipa Trap Door)
  • poleniuchować wyciągając się na leżakach na tarasie amfiteatru NCPP
  • spróbować wyśmienitych smakołyków, które przygotują WEGENERACI
  • skorzystać z giełdy, w ramach której będziecie mogli wymienić się płytami
  • oraz ochłodzić się wyśmienitymi drinkami/napojami, które serwować będzie kawiarnia LABA

Co trzeba zrobić? Wystarczy wpaść do NCPP i posłuchać chilloutowej muzyki w pięknych okolicznościach przyrody. A jak ktoś się zmęczy tańcem, to polecamy wypocząć na leżaczkach. Na przykład. Więcej szczegółów oraz kolejne imprezy niebawem. Bądźcie czujni i do zobaczenia!

PS Wstęp jest wolny.

GIEŁDA MUZYCZNA

W ramach imprezy zapraszamy miłośników muzyki oraz analogowych nośników na  pierwszą opolską giełdę muzyczną. Będzie można wymieniać się, sprzedawać albo kupować wszelkie, stare bądź nowe, nośniki muzyczne, na których zapisana jest muzyka (płyty gramofonowe, kasety, płyty CD, itd.). To wydarzenie dla każdego, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Wstęp na giełdę jest wolny zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Chętnych do udziału prosimy o kontakt na maila biuro@ncpp.opole.pl

WEGENERACI

Nieformalna grupa zorganizowana wokół idei szerzenia kuchni bezmięsnej. Trzon grupy stanowią wieloletni wegetarianie wspierani przez przyjaciół i dobrych znajomych - niekoniecznie wegetarian. Od dwóch lat organizujemy spotkania pod nazwą „Wieczorek wegetariański” na których spotykają się ludzie zainteresowani tematem zdrowego odżywiania się. Nie jesteśmy grupą wojujących ekstremistów. Robimy swoje, a jeśli ktoś się do nas przekona cieszymy się i przyjmujemy do swojego grona. Nie chcemy zamykać się tylko i wyłącznie w swoim gronie bo wtedy idea wegetarianizmu nie wyjdzie poza nas. Na nasze spotkania zapraszamy wszystkich chętnych i metodą dobrego przykładu zachęcamy do naszego spojrzenia na to, jak powinniśmy się odżywiać. Można nas znaleźć na Facebooku pod nazwą Wegeneraci i tam ściągać przepisy, dowiadywać się o wieczorkach i innych wydarzeniach, w których bierzemy udział.

TRAP DOOR

Projekt promotorsko-dj-ski zorganizowany przez dwóch lokalnych Opolskich herosów - Zrywę i Biola. Założeniem TRAP DOOR jest przede wszystkim dobra zabawa przy muzyce najwyższych lotów, bez zamykania się na gatunki. Od techno po rap, od dubstepu po house-u, od dnb po uk funky! Ważne by było ze smakiem i imprezowym pazurem. Na imprezach mieliśmy okazję gościć już czołowych DJ-i i producentów z całej Polski takich jaki: Daniel Drumz, Spinache, PRO8L3M, Good Paul, Envee, Ment XXL, PVRE GOLD, Zeppy Zep, Eltron John, Lower Entrance, Kixnare, RootShot, Raq i Top Cut, Kfjatek oraz mnóstwo lokalnych zawodników.

wega laba  tap