Aktualności
< powrót do aktualności

SLIESIA SUPERIOR ATTACK VII : BLINDEAD, GUANTANAMO PARTY, MORE THAN THREE, YULL

20:00
sliesia-superior-attack-vii-blindead-guantanamo-party-more-than-three-yull-15-11-08
Archiwalne

 

Silesia Superior Attack to impreza poświęcona promocji sceny hardcore-punk. Za nami siódma edycja Silesii. Tym razem zagrali:

BLINDEAD

''Blindead to ciężka lokomotywa, która toczy się własnym torem.'' - Deadman.
Historia Blindead sięga połowy 1999 roku. Zespół powstał z inicjatywy Michała ''Zimy'' Zimorskiego - bas i Mateusza Śmierzchalskiego (Havoc)-gitara. W przeciągu paru miesięcy do składu dołączyli kolejni muzycy: Marek Zieliński (Deadman) - gitara, Konrad Ciesielski - perkusja i Patryk Adamczyk - wokal.
W czerwcu 2008 roku grupa podpisała kontrakt z wytwórniami FORESHADOW MUSIC i DEADLINE RECORDS, dzięki którym album zatytułowany 'Autoscopia / Murder In Phazes' ujrzał światło dzienne 18 sierpnia 2008 roku. Cztery dni przed premierą albumu zespół zagrał jako support przed NEUROSIS na ich jedynym koncercie w Polsce w warszawskiej Stodole. Koncert ten jest z pewnością najjaśniejszym punktem w dotychczasowej 'karierze' Blindead. Obecnie zespół pracuje nad materiałem na swój pierwszy mini album, który zamierza zarejestrować jeszcze w grudniu 2008.
www.myspace.com/blindead

GUANTANAMO PARTY PROJECT
Progressive/Big Beat/Death Metal
Walcowaty, dołujący screamo noise core. Zespół tworzą ludzie związani z min. WOJTYŁĄ, LOST ROAD, POLTERGEIST
www.myspace.com/guantanamopartyprogram

MORE THAN THREE
Indie / Emo / Rock
Zespol ''more than three'' założyła trojka przyjaciół z Wolowa w lutym 2007. Gniew, płacz, śmiech, nieład, miłość, agresja, energia ? wszystko to ukazują w swoich utworach.
Cechuje ich nagła eksplozja i różne zmiany nastrojów, co jest po prostu następstwem odczuć i charakteru członków zespołu.
www.myspace.com/moret3

YULL www.myspace.com/yullofficial yull - projekt zawieszony w próżni, między senna jawą a brutalnym kopem rzeczywistości. Członkowie tego projektu usuwają się w cień stawiając na pierwszym planie doznania zmysłów używanych rzadziej, czasem zbyt rzadko. nie ma znaczenia kogo widzisz, ma znaczenie czy zauważasz, nie ma znaczenia czy słyszysz, ważne czy słuchasz...

 
 

 

 

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję