Aktualności
< powrót do aktualności

Sylwester pod Amfiteatrem

21:00 ,
sylwester-pod-amfiteatrem
Archiwalne

Uwaga, kilka uwag związanych z organizacją i bezpieczeństwem imprezy sylwestrowej.

Reorganizacja ruchu:
W związku z organizacją Sylwestra wyłączony z ruchu zostanie fragment ulicy  Barlickiego sąsiadującej z Amfiteatrem . Reorganizacja ruchu potrwa od godz. 20.00 30.12.15 do godz. 6.00 01.01.16. Z tych samych powodów  wyłączony zostanie w całości parking sąsiadujący z amfiteatrem i ul. Barlickiego w dniach od 30.12.15 do 01.01.16.

Ze względów bezpieczeństwa teren imprezy zostanie wygrodzony. Wejście na teren imprezy od strony ul. Barlickiego.
Przypominamy o bezwzględnym zakazie wnoszenia na teren imprezy masowej alkoholu, niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych. środków odurzających.  Na terenie imprezy obowiązuje całkowity zakaz odpalania petard lub innych materiałów pirotechnicznych. Wzorem lat ubiegłych poza terenem imprezy zostanie wyznaczony punkt pirotechniczny.
Uprzejmie informujemy, że na terenie imprezy obowiązuje zakaz posiadania profesjonalnych aparatów fotograficznych oraz jakiegokolwiek sprzętu rejestrującego obraz i dźwięk.

Bardzo prosimy o rozwagę i bezpieczną zabawę!

 

Prezydent Miasta Opola wraz z Narodowym Centrum Polskiej Piosenki serdecznie zapraszają na imprezę Sylwester Pod Amfiteatrem. Witając Nowy Rok, szampańską zabawę zapewni grupa Wilkil!

Podczas imprezy sylwestrowej pod opolskim Amfiteatrem można będzie potańczyć w rytm największych przebojów, które zaserwuje Dj One Brother będący regularnym finalistą Mistrzostw Polski Dj-ów.  W 2001 roku w Warszawie w klubie „Wektor X” zdobył także tytuł Mistrza Polski Djów.

piasty2

Dodatkową atrakcją będą liczne konkursy, w których będzie można wygrać mnóstwo ciekawych nagród. A o północy odbędzie się pokaz fajerwerków. Imprezę poprowadzi Donat Przybylski, dziennikarz Radia Opole.

facebook_sylwester2015

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję