Aktualności
< powrót do aktualności

Sylwester pod Ratuszem

21:30
sylwester-pod-ratuszem
Archiwalne

facebook_sylwester2016

 

 

 

 

 

 

Prezydent Miasta Opola wraz z Narodowym Centrum Polskiej Piosenki serdecznie zapraszają na imprezę: Sylwester Pod Ratuszem. Witając Nowy Rok, szampańską zabawę zapewni KAYAH!

Startujemy o 21.30. Imprezę rozkręcał będzie Dj One Brother, który zaserwuje porcje największych przebojów. 

Dodatkową atrakcją będą liczne konkursy, w których będzie można wygrać mnóstwo ciekawych nagród, a o północy odbędzie się pokaz fajerwerków!

Imprezę poprowadzi Donat Przybylski.

 

Ważne kwestie organizacyjne!

W związku z organizacją Sylwestra pod Ratuszem zamknięta zostanie ulica Koraszewskiego przed włączeniem do Rynku na odcinku od ulicy Krupniczej do Rynku będzie ulicą bez przejazdu. Zamknięta dla ruchu zostanie ulica Młyńska z miejscami postojowymi. Ruch kołowy skierowany zostanie ulicą Krupniczą w kierunku ulicy Książąt Opolskich, ruch pieszy odbywać się będzie bez zmian.

Przedstawiona organizacja ruchu obowiązywać będzie od 6.00 30.12.2016 do 12.00 1.01.2017

Przypominamy, o zakazie wnoszenia na teren na imprezy i posiadania przez osoby w niej uczestniczące broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, środków, odurzających lub substancji psychotropowych.

Osoby w wieku poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w imprezie wyłącznie pod opieką osób dorosłych.

 

KAYAH

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wszechstronna muzycznie artystka, najczęściej poruszająca się w klimatach folk, pop, soul i jazz. Autorka wielu przebojów jak “Za późno”, „Supermenka“, „Na językach“, „Testosteron“, „Prawy do lewego“, „Śpij Kochanie Śpij”, czy świąteczny „Ding Dong”. Obecna na scenie muzycznej już od ponad 25 lat. Swój pierwszy autorski album – “Kamień” wydała w 1995 roku. Płyta został świetnie przyjęta przez krytyków i całą branżę muzyczną, a sama artystka od razu zyskała rzeszę wiernych fanów.

Od tego czasu, Kayah wydała 10 albumów prezentujących jej fascynacje muzyką folkową (”Kayah i Bregović”, “Transoriental Orchestra), klubową (“Zebra”, “JakaJaKayah”, “Stereo typ”), soulową i jazzową (“Kamień”, “Skała”), a nawet klasyczną (“Kayah & Royal Quartet”). W jej dorobku znalazła się również płyta z cyklu “MTV Unplugged”, do której nagrania Kayah została zaproszona jako pierwsza artystka z Europy Środkowo-Wschodniej. Płytą podsumowującą pierwszy etap działalności artystycznej Kayah był dwupłytowy album “The Best and The Rest” wydany w 2005 roku, którym artystka jednocześnie pożegnała się z byłą wytwórnią Sony BMG i rozpoczęła wydawanie płyt we własnej wytwórni płytowej KAYAX, którą założyła wspólnie ze swoim wieloletnim menedżerem i przyjacielem - Tomikiem Grewińskim. W swojej wytwórni KAYAX, Kayah promuje utalentowanych artystów, którzy zachwycili ją swoją muzykalnością, charyzmą i olbrzymim talentem oraz osobowością. Firma ma na koncie już ponad 90 publikacji muzycznych i książkowych.

 

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję