Aktualności
< powrót do aktualności

To mało powiedziane

20:00
to-malo-powiedziane-13
Archiwalne

plakat_facebookNazywamy się To Mało Powiedziane i jesteśmy teatrem improwizacji. Co to znaczy? Że tworzymy cuda z Twoich sugestii! Wychodząc na scenę, nigdy nie wiemy, co się wydarzy. Na oczy nie widzieliśmy scenariusza i nie wiemy, co to duble.

"Krótkie formy" to zbiór skeczy tworzonych na żywo, które nie są wcześniej przygotowywane. To Ty tworzysz tematy naszych występów. Podajesz swoją inspirację – może to być słowo, ruch, dźwięk – a my wrzucamy to do czarodziejskiego kapelusza naszych głów i po chwili wyciągamy z tego idealnie skrojoną komedię. Zwroty akcji, śmiech i udział w niepowtarzalnej zabawie – gwarantowane!

„Zaraz, zaraz. To ja podaję sugestie do skeczy?” Właśnie Ty! Wszystko dzieje się tu i teraz, za każdym razem pojawiają się inne sugestie, więc nigdy nie zagraliśmy dwóch takich samych scen. Masz zatem pewność, że nikt inny nigdy nie zobaczył i nie zobaczy tego, co Ty!

Nie wierzysz?
Przyjdź i zaskocz nas swoją sugestią!

Tym razem na scenie dołączy do nas L et S DUET czyli Leszek i Suchy, razem tworzący duet bratnich dusz. Skąd nazwa? L(eszek) et (z fran. "i") S(uchy) DUET [fon. Let's do it].

Rozumieją się bez słów oraz ufają sobie bezgranicznie.

"Wiem, że jak gram coś nie tak, to wiem, że Leszek nas z tego wyciągnie" mówi Suchy, wtóruje mu Leszek: "Mam tak samo".

Lubią się wrabiać na scenie. Ich ulubiona formuła to kompletny fristajl, otwarcie się na abstrakcje oraz dwuznaczności. Są w trakcie urodzinowego tourne po Polsce.

Bilety:
15 zł (przedsprzedaż); 25 zł (w dniu koncertu).

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję