Aktualności
< powrót do aktualności

To mało powiedziane

20:00
to-malo-powiedziane-6
Archiwalne

 

Jesteśmy z Wami już cztery lata! W tym czasie wystąpiliśmy na 105 scenach w 32 polskich miastach. Dziękujemy za Waszą obecność, za Wasze sugestie, za to, że tworzycie z nami improwizacje!

Z okazji naszych urodzin zapraszamy na komediowy występ improwizowany, jakiego w Opolu jeszcze nie było. MECZ IMPRO! Do rywalizacji staną dwie drużyny - DISCO POLO i METAL, których członkami zostaną improwizatorzy z grup To Mało Powiedziane i GIT. Chwile grozy, niezapomniane pojedynki, krew, pot i łzy śmiechu, a do tego niepowtarzalna muzyka!

Broń? Walczyć będziemy na krótkie formy improwizowane czyli skecze, które stworzymy na żywo do Waszych sugestii. Tradycyjnie zagramy bez scenariusza, a sceny stworzymy na podstawie życzeń widzów.

Kto wygra mecz? Wszystko zależeć będzie od naszych sędziów, a będziecie nimi Wy!

Jak wygląda występ improwizowany? Przed każdym skeczem prosimy widzów o sugestie miejsc, postaci, wydarzeń i zabieramy ich w podróż do niecodziennej rzeczywistości. Improwizowany spektakl istnieje tu i teraz. Sytuacje, sceny i postaci, które się w nim znajdują nie są wcześniej planowane i nie są nigdy odgrywane ponownie. Wyzwalana na scenie spontaniczność obfituje nieprzewidywalnymi zwrotami akcji, kreowaniem niespotykanych światów, abstrakcyjnej rzeczywistości i doprowadza do sytuacji komediowych, które rozbawiają publiczność do łez.

Więcej informacji o występujących?

Grupa GIT składa się z ludzi młodych i trochę mniej młodych. Poza swoim życiem codziennym wybiegają na scenę, aby wywołać uśmiech na twarzach widzów. Pochodzą z Trójmiasta. Szczegóły: www.facebook.com/grupagit

To Mało Powiedziani pochodzą z Opola i ubarwiają życie codzienne mieszkańców od 2013 roku dzięki spektaklom, happeningom i warsztatom. Są wdzięczni za to, że mogą podróżować po Polsce i przekazywać tajniki improwizacji innym ludziom.

facebook

Bilety:
15 zł (przedsprzedaż); 20 zł (w dniu koncertu).

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję