Aktualności
< powrót do aktualności

To mało powiedziane

19:00
to-malo-powiedziane-9
Archiwalne

Prześlij swój ulubiony utwór na utworyTMP@gmail.com i reaktywuj z nami Festiwal! 

Koniec z lamentami, że Festiwalu w tym roku nie będzie. Mamy na to receptę! Sprawimy, że Amfiteatr znów rozkołysze się do dźwięków przebojów z tamtych lat. Jak? Z waszą pomocą! 

Na adres utworyTMP@gmail.com wysyłajcie swoje ulubione piosenki, które gościły na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Podczas występu odsłuchamy fragmenty piosenek i potraktujemy je jako sugestie do tworzenia barwnych historii. Na waszych oczach stworzymy najśmieszniejsze skecze, jakie kiedykolwiek widzieliście. 

Muzykę lub linki do niej możecie wysyłać na utworyTMP@gmail.com, ale możecie ją również przynieść na występ. Pamiętajcie, by wcześniej podejść do akustyka i zgrać wasze propozycje z pendrajwów, odtwarzaczy, płyt, telefonów.

To Mało Powiedziani pochodzą z Opola i ubarwiają życie codzienne mieszkańców od 2013 roku. Przedstawiają krótkie i długie formy teatru improv, a także ImproSzkraby - bajki improwizowane dla dzieci. Są organizatorami Ogólnopolskiego Festiwalu Improwizacji “TAK i”. Improwizowali między innymi z Grzegorzem Halamą i Tomaszem Jachimkiem.

Bilety:
10 zł (przedsprzedaż); 15 zł (w dniu koncertu).

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję