Aktualności
< powrót do aktualności

Unframed: Jacek Sienkiewicz

21:00
unframed-jacek-sienkiewicz
Archiwalne

 Mamy dla Was złą i dobrą wiadomość.

Niestety z przyczyn niezależnych od organizatorów koncert Jacka Sienkiewicza zostaje odwołany- to ta zła oczywiście. Dobra wiadomość jest taka, że Jacek Sienkiewicz dołącza do line-upu Unframed Festiwal i będzie można go usłyszeć 7 grudnia w Centrum Wystawienniczo- Kongresowym.
 
Tu więcej szczegółów dotyczących wydarzenia: https://www.facebook.com/events/390815065056896/
 

 


 

 

Unframed: Jacek Sienkiewicz live 

23 listopada w Sali Kameralnej opolskiego NCPP odbędzie się pierwsze wydarzenie Unframed i zarazem przedsmak tego co wydarzy się 7 grudnia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym.

Do Opola zaprosiliśmy legendę i jednego z pionierów polskiej elektroniki - Jacka Sienkiewicza. Artysta jest na scenie od ponad 20 lat, przez które wydał niezliczoną ilość elektronicznych utworów, a współpracował z takimi tuzami jak Ricardo Villalobos czy Max Loderbauer.

Występ Jacka odbędzie się w formule live, a wypełniony będzie eksperymentalną muzyką i wizualizacjami. Wydarzenie potrwa 4h, a po nim czeka nas after party.

Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/573638303406762/

 Muzyka:
Jacek Sienkiewicz - Drifting
https://www.youtube.com/watch?v=rU7GdB7N37U

Jacek Sienkiewicz - Dream Machine
https://www.youtube.com/watch?v=YqCUpO1nI44

 

 Unframed 2019

Unframed 2019 to festiwal muzyki elektronicznej, który odbędzie się 7 grudnia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Projekt skupia się na współczesnej muzyce elektronicznej, szeroko pojętej sztuce i nowoczesnej technologii.  

Idea festiwalu opiera się na radości, jedności i wzajemnym szacunku. Szacunku zarówno wobec współuczestników, jak i środowiska, dlatego wydarzenie będzie zorganizowane w zgodzie z duchem ekologii.

Na festiwalu wystąpią między innymi: GusGus dj set, Dax J, Perc, Fabrizio Rat La Machina, Inhalt Der Nacht b2b Parallx czy Works Unit: Cleric i Reflec.

 Współorganizatorem festiwalu jest Prezydent Miasta Opole.

 

Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/390815065056896/

Unframed fanpage:
https://www.facebook.com/unframed.opole/?modal=admin_todo_tour

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję