VI PODBIEGI

vi-podbiegi-14-09-2014-start-1200

PODBIEGI 2014 to dobra zabawa, to ćwiczenia i zdrowy tryb życia, to w końcu promocja tras spacerowych i najpiękniejszych miejsc Opola. Zgodnie z zapowiedziami, po sukcesie poprzednich, już 14 września odbędzie się kolejna, jesienna odsłona PODBIEGÓW. Udział w niej wziąć może każdy – od zapalonych biegaczy począwszy, po osoby, które chcą jedynie pospacerować. Liczy się chęć zabawy na świeżym powietrzu, a nie śrubowanie wyników. Zarówno start jak i meta otwarte są dla spacerujących i maratończyków, dzieci i dorosłych, tych z dużym doświadczeniem oraz biegaczy, którzy dotychczas częściej „ćwiczyli” w fotelu przed telewizorem niż na bieżni.

Dzięki jesiennej edycji PODBIEGÓW 2014 chcemy także pokazać Państwu możliwości, jakie posiada Opole: piękne tereny rekreacyjne znajdujące się w samym centrum miasta, nowe ścieżki spacerowo-rowerowe na wyspie Bolko, siłownie plenerowe, place zabaw dla dzieci, oraz miejsca do spędzania aktywnego wypoczynku. Podczas wiosennej edycji PODBIEGÓW start i meta będą znajdować się przy amfiteatrze Narodowego Centrum Polskiej Piosenki. Szczegóły w zakładce "trasa podbiegów"!

Tradycyjnie uczestnicy PODBIEGÓW otrzymają imienne dyplomy, a na mecie czekać będą niespodzianki, bowiem w tym roku PODBIEGI odbędą się w ramach Festiwalu Zdrowe Opolskie.

Program:

12:00 – Podbiegi