Aktualności
< powrót do aktualności

VI PODBIEGI

12:00
vi-podbiegi-14-09-2014-start-1200
Archiwalne

PODBIEGI 2014 to dobra zabawa, to ćwiczenia i zdrowy tryb życia, to w końcu promocja tras spacerowych i najpiękniejszych miejsc Opola. Zgodnie z zapowiedziami, po sukcesie poprzednich, już 14 września odbędzie się kolejna, jesienna odsłona PODBIEGÓW. Udział w niej wziąć może każdy – od zapalonych biegaczy począwszy, po osoby, które chcą jedynie pospacerować. Liczy się chęć zabawy na świeżym powietrzu, a nie śrubowanie wyników. Zarówno start jak i meta otwarte są dla spacerujących i maratończyków, dzieci i dorosłych, tych z dużym doświadczeniem oraz biegaczy, którzy dotychczas częściej „ćwiczyli” w fotelu przed telewizorem niż na bieżni.

Dzięki jesiennej edycji PODBIEGÓW 2014 chcemy także pokazać Państwu możliwości, jakie posiada Opole: piękne tereny rekreacyjne znajdujące się w samym centrum miasta, nowe ścieżki spacerowo-rowerowe na wyspie Bolko, siłownie plenerowe, place zabaw dla dzieci, oraz miejsca do spędzania aktywnego wypoczynku. Podczas wiosennej edycji PODBIEGÓW start i meta będą znajdować się przy amfiteatrze Narodowego Centrum Polskiej Piosenki. Szczegóły w zakładce "trasa podbiegów"!

Tradycyjnie uczestnicy PODBIEGÓW otrzymają imienne dyplomy, a na mecie czekać będą niespodzianki, bowiem w tym roku PODBIEGI odbędą się w ramach Festiwalu Zdrowe Opolskie.

Program:

12:00 – Podbiegi

12:45 – Marsz z kijkami nordic – walking

13:00 – Wyścig rowerowy

14:00 – Część artystyczna w amfiteatrze

Wystąpią:

  • Tony Zdrowia
  • Wędrowna Pracownia Muzyczna – Maria Ołdak i Dominik Zabłocki
  • Janusz Stasiak Band

16:00 – Zakończenie imprezy

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

www.podbiegi.pl 

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję