Sponsor ECO SA

Debiuty - Finałowa 10

Debiuty - Finałowa 1023.07.2021

Przedstawiamy finałową 10 Opolskich Eliminacji do Debiutów 58. KFPP. Zwycięzcę konkursu poznamy 30 lipca.
Ikony opolskich festiwali

Ikony opolskich festiwali11.06.2021

Zapraszamy do udziału w konkursie! Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych projektów plakatów, przedstawiających kultowe postaci polskiej muzyki rozrywkowej, które pojawiały się na deskach opolskiego amfiteatru podczas Krajowych Festiwali Piosenki Polskiej.
Amfiteatr oczami dziecka

Amfiteatr oczami dziecka10.06.2021

Czy wiecie, że amfiteatr skończył właśnie 10 lat? Ale jak to? Tyle co ja? Zapyta wielu z Was. Niemożliwe, przecież amfiteatr był tu zawsze, tak mówiła babcia! Oczywiście! Babcia ma rację, dawny amfiteatr był tu już w 1963 roku, jednak upływający czas nie obchodził się z nim łaskawie i trzeba było go naprawić. W 2011 powstał nowy Amfiteatr, a z MOKu powstało NCPP.
PRZEBOJEM NA MURAL - WYNIKI

PRZEBOJEM NA MURAL - WYNIKI04.05.2021

Konkurs "Przebojem na mural" rozstrzygnięty! Pragniemy poinformować, że jury w składzie: Mariusz Waras, Wojciech Kołacz, Bartłomiej Trzos, Prezydent Miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski i Magdalena Matyjaszek - Naczelnik Wydziału Kultury Urzędu Miasta Opola postanowiło nagrodzić następujących artystów:
Muzyczne rozmowy o emocjach

Muzyczne rozmowy o emocjach22.03.2021

Drogie dzieci, szanowni rodzice! Z wielką radością przedstawiamy nasz nowy cykl, czyli "Muzyczne rozmowy o emocjach", który stworzyliśmy wraz z AgataSwieton! Startujemy 28 marca o godz.11.00. W każdą niedzielę na naszym kanale w serwisie youtube znajdziecie nowe odcinki. Do zobaczenia!
Otwarta Scena NCPP

Otwarta Scena NCPP15.01.2021

Szanowni artyści! Po raz kolejny otwieramy swoje podwoje i umożliwiamy Wam odbycie próby swojego zespołu w niezwykle komfortowych warunkach, przy użyciu najwyższej klasy nagłośnienia i oświetlenia, o które zadbają nasi realizatorzy! Dodatkowo swój materiał z próby możecie zarejestrować.
Projekt POIS.08.01.00-00-1001/16

Partnerzy

Miasto Opole Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy