Aktualności
< powrót do aktualności

X Podbiegi

11:00
x-podbiegi
Archiwalne

facebook_xpodbiegi_2016

X PODBIEGI 2016 to dobra zabawa, to ćwiczenia i zdrowy tryb życia, to w końcu promocja tras spacerowych i najpiękniejszych miejsc Opola. Zgodnie z zapowiedziami, po sukcesie poprzednich, już 16 października odbędzie się kolejna, jesienna odsłona PODBIEGÓW. Udział w niej wziąć może każdy – od zapalonych biegaczy począwszy, po osoby, które chcą jedynie pospacerować. Liczy się chęć zabawy na świeżym powietrzu, a nie śrubowanie wyników. Zarówno start jak i meta otwarte są dla spacerujących i maratończyków, dzieci i dorosłych, tych z dużym doświadczeniem oraz biegaczy, którzy dotychczas częściej „ćwiczyli” w fotelu przed telewizorem niż na bieżni.

Dzięki jesiennej edycji PODBIEGÓW 2016 chcemy także pokazać Państwu możliwości, jakie posiada Opole: piękne tereny rekreacyjne znajdujące się w samym centrum miasta, nowe ścieżki spacerowo-rowerowe na wyspie Bolko, siłownie plenerowe, place zabaw dla dzieci, oraz miejsca do spędzania aktywnego wypoczynku. Podczas jubileuszowej edycji PODBIEGÓW start i meta będą znajdować się przy amfiteatrze Narodowego Centrum Polskiej Piosenki.

PLAN IMPREZY:
11:00 – rozgrzewka – parking Amfiteatru przy Stawku Barlickiego
11:30 – start biegu – parking Amfiteatru przy Stawku Barlickiego
12:00 – 13:30 – meta i poczęstunek – parking Amfiteatru przy Stawku Barlickiego

Tradycyjnie uczestnicy PODBIEGÓW otrzymają imienne dyplomy, a na mecie czekać będą niespodzianki!

 Miło nam poinformować, że partnerami Imprezy zostali:

logo-icp-zalewski   decathlon_logo   pizzeriapubostrowek-110-72sopelek-logologologo-press-cafekubatura2 fit-and-food-logotyp-wersja2-1main_logo_calypso_nowe_kolory-1 

 

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję