Aktualności
< powrót do aktualności

XIII Podbiegi

11:00
xiii-podbiegi
Archiwalne

PODBIEGI to dobra zabawa, to ćwiczenia i zdrowy tryb życia, to w końcu promocja tras spacerowych i najpiękniejszych miejsc Opola. Udział wziąć może każdy – od zapalonych biegaczy począwszy, po osoby, które chcą jedynie pospacerować. Liczy się chęć zabawy na świeżym powietrzu, a nie śrubowanie wyników. Zarówno start jak i meta otwarte są dla spacerujących i maratończyków, dzieci i dorosłych, tych z dużym doświadczeniem oraz biegaczy, którzy dotychczas częściej „ćwiczyli” w fotelu przed telewizorem niż na bieżni.

Dzięki wiosennej edycji PODBIEGÓW chcemy także pokazać Państwu możliwości, jakie posiada Opole: piękne tereny rekreacyjne znajdujące się w samym centrum miasta, nowe ścieżki spacerowo-rowerowe na wyspie Bolko, siłownie plenerowe, place zabaw dla dzieci, oraz miejsca do spędzania aktywnego wypoczynku. Podczas wiosennej edycji PODBIEGÓW start i meta będą znajdować się przy amfiteatrze Narodowego Centrum Polskiej Piosenki. Tradycyjnie uczestnicy PODBIEGÓW otrzymają imienne dyplomy, a na mecie czekać będą niespodzianki!
 
Wszystkich serdecznie zapraszamy!
 
PLAN IMPREZY
Uwaga!Tradycyjnie już na trasie biegu znajdować się będą punkty kontrolne, gdzie każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie zaliczenia kolejnego etapu. Na mecie PODBIEGÓW każdy uczestnik odbierze imienny dyplom, wielu drobne upominki, natomiast głodni zostaną nakarmieni smakołykami.
 
Za rozgrzewkę na starcie oraz ćwiczenia na mecie odpowiedzialni będą profesjonalni trenerzy z Instytutu Ćwiczeń Psychofizycznych "Zalewski & Partnerzy".
 
• 11:00 – rozgrzewka – parking Amfiteatru przy Stawku Barlickiego
• 11:30 – start biegu – parking Amfiteatru przy Stawku Barlickiego
• 12:00 – 13:00 – meta i poczęstunek – parking Amfiteatru przy Stawku Barlickiego
 

plakat_podbiegi_XIII

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję