Aktualności
< powrót do aktualności

XV Podbiegi 2019

11:00
xv-podbiegi-2019
Archiwalne

Cover FB

Wstawać, wstawać, nie udawać. Budzimy się z zimowego snu i już raz 15 zapraszamy na  PODBIEGI!

PODBIEGI to dobra zabawa, to ćwiczenia i zdrowy tryb życia, to w końcu promocja tras spacerowych i najpiękniejszych miejsc Opola. Udział wziąć może każdy – od zapalonych biegaczy począwszy, po osoby, które chcą jedynie pospacerować. Liczy się chęć zabawy na świeżym powietrzu, a nie śrubowanie wyników. Zarówno start jak i meta otwarte są dla spacerujących i maratończyków, dzieci i dorosłych, tych z dużym doświadczeniem oraz biegaczy, którzy dotychczas częściej „ćwiczyli” w fotelu przed telewizorem niż na bieżni.

Dzięki PODBIEGOM chcemy także pokazać Państwu możliwości, jakie posiada Opole: piękne tereny rekreacyjne znajdujące się w samym centrum miasta, nowe ścieżki spacerowo-rowerowe na wyspie Bolko, siłownie plenerowe, place zabaw dla dzieci, oraz miejsca do spędzania aktywnego wypoczynku.  Start i meta PODBIEGÓW będą znajdować się przy amfiteatrze Narodowego Centrum Polskiej Piosenki. Tradycyjnie uczestnicy zabawy otrzymają imienne dyplomy, a na mecie czekać będą niespodzianki!
 
Wszystkich serdecznie zapraszamy!
 
PLAN IMPREZY
Uwaga!Tradycyjnie już na trasie biegu znajdować się będą punkty kontrolne, gdzie każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie zaliczenia kolejnego etapu. Na mecie PODBIEGÓW każdy uczestnik odbierze imienny dyplom, wielu drobne upominki, natomiast głodni zostaną nakarmieni smakołykami.
 
Za rozgrzewkę na starcie oraz ćwiczenia na mecie odpowiedzialni będą profesjonalni trenerzy z Instytutu Ćwiczeń Psychofizycznych "Zalewski & Partnerzy".
 
• 11:00 – rozgrzewka – parking Amfiteatru przy Stawie Zamkowym
• 11:30 – start biegu – parking Amfiteatru przy Stawie Zamkowym
• 12:00 – 13:00 – meta i poczęstunek – parking Amfiteatru przy Stawie Zamkowym

 

Miło nam poinformować, że partnerami imprezy są: Calypso Fitness Club Opole Turawa Park, Sopelek oraz Bosco Boso - Centrum floatingu.

logo_podbiegi

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję