Debiuty 2020

Agnieszka Szydłowska


Dziennikarka lub jak sama mówi "miłośniczka kultury", która od lat współpracuje z mediami tworząc programy radiowe i telewizyjne. Jej serce bije poza głównym nurtem :) W radiowej Trójce prowadziła Program Alternatywny i Radiowy Dom Kultury. W TVP Kultura prowadzi "Tygodnik Kulturalny" i "Niedzielę z..." Gospodyni Sceny Alternatywnej opolskiego festiwalu od początku jej istnienia.

 

Błażej Król


Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej. Karierę rozpoczynał w duecie z Maurycym Kiebzakiem Górskim jako UL/KR . 2014 Król postanowił wydać pierwszą płytę solową. Szerszej publiczności dał się poznać za sprawą albumów „Nielot”, „Wij” (2015) oraz "Przez Sen" (2016), „Przewijanie na podglądzie”(2018) a także ostatniego albumu ,,Nieumiarkowania” (2019). Za płytę ,,Przewijanie na Podglądzie” Król został nagrodzony ,,Mateuszem Trójki” a także nominowany do wielu nagród m.in. Fryderyka. Za ostatnią płytę ,,Nieumiarkowania” Król otrzymał Paszport POLITYKI.

.

Marek Całka


Marek Całka pracuje na rynku muzycznym od 2005 roku. Dotychczas współpracował między innymi z zespołem Sistars, Stanisławem Soyką, L.U.C, zespołem COMA. Obecnie współpracuje z  Marią Peszek oraz zespołem ORGANEK w ramach utworzonego wraz z Michałem Wardzałą MYSTIC MANAGEMENT należącej do Mystic Production – największej niezależnej wytwórni w Polsce.

 

Agnieszka Jurowicz


Zastępca dyrektora Narodowego Centrum Polskiej Piosenki. W życiu zawodowym łączy zamiłowanie do prawa i muzyki. 

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję