Sponsor ECO SA

59. KFPP - MEET&GREET: Golec uOrkiestra

17 czerwca 2022 16:30 Amfiteatr NCPP
59. KFPP - MEET&GREET: Golec uOrkiestra
Wydarzeniearchiwalne
Już we wtorek 31 maja o godzinie 10.00 rozpoczyna się sprzedaż biletów na spotkania MEET&GREET z gwiazdami 59. edycji Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Pierwszymi w historii festiwalu artystami, którzy zaproszą swoich fanów na prywatne spotkania będą: Justyna Steczkowska, Rafał Brzozowski i bracia Łukasz i Paweł Golec z zespołu Golec uOrkiestra.

Telewizja Polska zaprasza chętnych na trzy wyjątkowe spotkania MEET&GREET, które odbędą się specjalnym studiu nagraniowym na terenie Muzeum Piosenki Polskiej w Opolu. MEET&GREET to coraz popularniejsza forma spotkań z ulubionymi artystami, która podbija serca rzeszy fanów na świecie i od niedawna – w Polsce. Ci, którym uda się zdobyć bilety, dostępne w sprzedaży w limitowanej ilości, spotkają się ze swoim idolem osobiście. Podczas spotkania jest możliwość przeprowadzenia krótkiej rozmowy z artystą, zapozowania do wspólnego zdjęcia czy otrzymania autografu. 

Pierwszy raz w historii festiwalu w Opolu pojawi się możliwość uczestnictwa w takich spotkaniach w trzy festiwalowe dni: w piątek 17 czerwca, sobotę 18 czerwca i niedzielę 19 czerwca 2022 roku. 

W piątek (17 czerwca) członkowie zespołu Golec uOrkiestra zapoczątkują nową tradycję w historii opolskich festiwali. Zespół założony przez braci bliźniaków, Łukasza i Pawła Golców, istnieje od 1999 roku i słynie z wyjątkowych połączeń tradycyjnych brzmień z wieloma gatunkami muzycznymi. Na swoim koncie zespół ma miliony sprzedanych płyt, tysiące zagranych koncertów, wiele wydanych przebojów oraz zdobyte liczne nagrody i wyróżnienia. Mimo upływu lat Golec u Orkiestra jest jednym z najbardziej znanych i docenianych zespołów w Polsce.

Sobota (18 czerwca) na tegorocznym festiwalu w Opolu to dzień Justyny Steczkowskiej, która podczas specjalnego koncertu będzie celebrować dwa jubileusze:  50. Urodziny i 25-lecie pracy artystycznej. W ciągu swojej kariery artystka wydała 17 albumów studyjnych i zagrała tysiące koncertów w Polsce i za granicą.  Zdobyła najważniejsze nagrody muzyczne, w tym 6 Fryderyków i 2 Wiktory. 

W niedzielę (19 czerwca) odbędzie się spotkanie MEET&GREET z Rafałem Brzozowskim. Wszechstronnie utalentowany, równie dobrze odnajduje się jako solista, jak i prezenter telewizyjny. W 2012 roku artysta wydał singel „Tak blisko”, który stał się ogólnopolskim przebojem radiowym. Rafał Brzozowski jest laureatem dwóch Superjedynek i Telekamery, ma na swoim koncie wiele nagród i nominacji. 

Spotkania MEET&GREET odbędą się każdorazowo przed festiwalowymi koncertami, planowo w godzinach 16.30 a 18.30. 

Każdemu posiadaczowi biletu na spotkanie MEET&GREET indywidualne zdjęcia z wybranym artystą wykona profesjonalny fotograf. 

Uwaga! Liczba biletów na spotkania jest ograniczona do 50 sztuk na każdy dzień spotkań. Bilet nie upoważnia do udziału w koncertach 59. KFPP w Opolu, a jest jedynie wejściówką na osobne wydarzenie, którym jest samo spotkanie. Organizator zastrzega sobie prawo do niewielkiej zmiany godzin spotkania.

Organizatorzy równolegle ze startem sprzedaży biletów MEET&GREET uruchomią dodatkową, ostatnią już pulę biletów na główne koncerty opolskiego festiwalu.  
Zasady obowiązujące uczestników spotkania MEET&GREET oraz ważne informacje o biletach dostępne są na stronie www.bilety.tvp.pl. 

Patronami medialnymi 59. KFPP w Opolu są; Polskie Radio Program 1 i Program 3, Super Express, Tele Tydzień i Radio Opole

 

powrót
Zakup pętli indukcyjnej i barierek - baner

Partnerzy NCPP:

Miasto Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X