Sponsor ECO SA

Dziecięce Encepence - Muzykowanie na dywanie

19 listopada 2023 15:00 Sala Kameralna NCPP
Dziecięce Encepence - Muzykowanie na dywanie
Koncertarchiwalne
„A gdyby tak zwyczajny dywan stał się dla nas światem utkanym z rozmaitych dźwięków, rytmów i figur tanecznych? Gdyby tak ponownie uwierzyć, że świat można zaczarować i choć na chwilę stać się dzieckiem obok swego dziecka. Gdyby tak dać się porwać niezwykłej przygodzie na zaczarowanym muzycznym dywanie...''

Muzykowanie na dywanie to seria interaktywnych koncertów dla najmłodszych. Każdy koncert jest wyjątkowym i niepowtarzalnym doświadczeniem muzyczno-sensorycznym.  
Koncert ,,Jesienne barwy w muzyce’’  to połączenie znakomitej zabawy i nauki, które pozwolą wzbogacać dziecięce doznania sensoryczne i estetyczne w najbardziej atrakcyjnej i przyswajalnej formie edukacyjnej.

 Muzykowanie na dywanie to zaproszenie do wspólnego muzykowania – śpiewania, grania na małych i dużych instrumentach oraz do tańca i animacji

Koncerty poprowadzą dwie wspaniałe osobowości sceniczne – Maria Foryś, znana z programu You can dance – po prostu tańcz oraz Marta Florek, zanana z programu The Voice of Poland. Obie prowadzące są aktywnymi mamami oraz pedagogami – rozumieją więc doskonale potrzeby najmłodszych zarówno z perspektywy rodzica jak i nauczyciela.
Pozostali członkowie zespołu to muzycy z bogatym doświadczeniem, instrumentaliści topowych polskich zespołów. Marcie i Marii będą akompaniować: Piotr Iwański piano, Maciej Wojcieszuk perkusja, Michał Mościcki kontrabas.  
 

powrót
Zakup pętli indukcyjnej i barierek - baner

Partnerzy NCPP:

Miasto Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy Kogeneracja
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X