Sponsor ECO SA

Dziecięce Encepence: Świąteczny Patrol

10 grudnia 2023 15:00 Sala Kameralna NCPP
Dziecięce Encepence: Świąteczny Patrol
Koncertarchiwalne

Koncert Silver Brass pt. ,,Świąteczny patrol"

Świąteczny Patrol to bajkowa wizja świąt Bożego Narodzenia, w której pięciu muzyków Silver Brass w ciągu 45 minutowego spektaklu wciela się w aż 9 postaci kostiumowych tworząc przy tym ciekawe, muzyczne, pełne magii widowisko dla dzieci, tych małych i dorosłych. Akcja spektaklu rozgrywa się w Wigilijny wieczór, kiedy to Łukaszek wyczekuje swojego wymarzonego prezentu od świętego Mikołaja - nowej waltorni. Jednak okazuje się, że dostarczenie prezentu nie jest tak łatwe jak się wydaje, a świętego Mikołaja spotykają po drodze liczne komplikacje - począwszy od kontroli drogowej, wykuwanie nowych podków dla renifera, hipnozę czarodzieja i magiczne sztuczki, myśliwego i polowanie na renifera oraz złodzieja wykradającego prezent z sań świętego.
Cały spektakl jest muzyczną, bajkową komedią, w której to muzyka przemawia ludzkim głosem.


 
Dodatkowo zapraszamy na akcję: "USŁYSZ MIKOŁAJA"

"Usłysz Mikołaja" to unikalna inicjatywa, która łączy w sobie dwa ważne elementy: troskę o zdrowie słuchowe dzieci oraz promocję kultury muzycznej.
Organizowane bezpłatne badania słuchu przed i po koncertach dla dzieci z cyklu Encepence w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu stanowią dobrą okazję dla rodziców i opiekunów, by sprawdzić stan słuchu swoich podopiecznych w artystycznej i przyjemnej atmosferze dla najmłodszych.
"Usłysz Mikołaja" nie tylko angażuje dzieci w podróż dźwiękową podczas koncertu, ale także oferuje praktyczne rozwiązania dla tych, u których zostaną zauważone trudności w zakresie słuchu. Dzieci, u których, w trakcie badań zostaną zidentyfikowane problemy związane ze słuchem, otrzymają wsparcie w postaci 20% zniżki na konsultację lekarską w CSIM MEDINCUS.
CSIM MEDINCUS i NCPP w Opolu zapraszają na bezpłatne badanie słuchu dzieci, w dniu 10 grudnia w godzinach 14:00 – 17:00. Stoisko „Usłysz Mikołaja” znajdziecie w holu  przy Sali Kameralnej. Oprócz badania słuch przewidujemy kolorowanie książeczek oraz prezenty dla małych melomanów.


powrót
Zakup pętli indukcyjnej i barierek - baner

Partnerzy NCPP:

Miasto Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy Kogeneracja
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X