Sponsor ECO SA

Koncert Muzyki Filmowej w Amfiteatrze

5 lipca 2024 20:30 Amfiteatr NCPP Bilety : 50 zł; 70 zł.
Koncert Muzyki Filmowej w Amfiteatrze
KoncertKUP BILET

Mówi się, że do trzech razy sztuka. A ile razy potrzeba, aby stworzyć tradycję? Tego nie wiemy; ale pewne jest, że każdy kolejny raz tradycję umacnia. Potwierdzeniem tej tezy niech będzie fakt, że bilety na trzeci już Koncert Muzyki Filmowej w Amfiteatrze zaczęły się sprzedawać… zanim zdążyliśmy rozpocząć jego promowanie!
Spotkanie w kultowej dla miasta i regionu przestrzeni Amfiteatru Tysiąclecia to dla Filharmonii Opolskiej drugie, nieformalne zakończenie sezonu artystycznego i doskonała koncepcja na przywitanie lata. Magiczna, pełna czułości atmosfera, wielka orkiestra i chór, liczne fragmenty z hollywoodzkich (i nie tylko!) ścieżek dźwiękowych, wzruszające głosy wokalistów, opowieści prawdziwej specjalistki od „filmówki” – Magdy Miśki-Jackowskiej oraz niepowtarzalne reakcje tłumnie zgromadzonej publiczności – wszystko to składa się na klimat, do którego tęskni się kolejne dwanaście miesięcy.

Tym razem wieczór uświetni duet, od którego bije niezaprzeczalnie pozytywna energia. Pełni ekspresji, zgrani na scenie i poza nią – bo prywatnie (od 2011 roku) tworzą małżeństwo. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan zabiorą słuchaczy w świat muzyki z najlepszych produkcji światowego kina. Publiczność będzie miała okazję wybrać się na Dziki Zachód i nad wybrzeże Afryki, rozstrzygnąć komu najlepiej jest w różu i wdać się w kilka potyczek wraz z Księciem Złodziei. Brzmi intrygująco? A to tylko zwiastun!


Orkiestra Filharmonii Opolskiej
Chór Filharmonii Opolskiej
Tadeusz Eckert – przygotowanie chóru
Barbara Kurdej-Szatan – wokal
Rafał Szatan – wokal
Przemysław Neumann – dyrygent
Magdalena Miśka-Jackowska – prowadzenie koncertów

Organizator wydarzenia: FILHARMONIA OPOLSKA

Załączniki:


powrót
Zakup pętli indukcyjnej i barierek - baner

Partnerzy NCPP:

Miasto Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy Kogeneracja
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X