Sponsor ECO SA

Koncert przyjaciół: Dawid Porta/Tomek Busławski/Adam Busławski

17 kwietnia 2024 18.00 Sala Kameralna NCPP
Koncert przyjaciół: Dawid Porta/Tomek Busławski/Adam Busławski
Koncertarchiwalne

Połączyła ich przyjaźń i muzyka.  Koncert przyjaciół to wyjątkowe, kameralne spotkanie Dawida Porta, Tomasza Busławskiego i Adama Busławskiego.  Zagrają autorskie utwory oraz swoje ulubione kompozycje w zupełnie nowych aranżacjach.

Dawid Porta  - legenda polskiej muzyki reggae, postać znana z zespołu Jafia ( ex. Jafia Namuel ) a także projektów: Rastasize, Sedativa oraz Millennium, autor hymnu WOŚP, Ostatni, nominowany do Fryderyk’ów album „Ka Ra Va Na” pokazał, że Porta nie da się zamknąć w żadnych ramach. Obywatel planety Ziemia, śpiewający o sobie - „space traveller”.

Tomasz Busławski (Buslav) multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Twórca autorskiego projektu pod nazwą Buslav.  Pracował z największymi gwiazdami polskiej oraz światowej sceny muzycznej takimi jak : Kayah, Anna Maria Jopek, Mietek Szcześniak, Cheryl Pepsii Riley, Lenny White, Mrozu, Maciej Maleńczuk, Marika, Andrzej Smolik, ,Agim, Kuba Badach, Krzysztof Zalewski, Skubas, Micromusic czy Daria Zawiałow.

Adam Busławski -  Adam to intelektualny wirtuoz z doktoratem w jednej ręce i gitarą basową w drugiej. Jego kariera to pasmo sukcesów jako menedżer, gdzie z wizją i determinacją prowadził firmy na szczyty branży. Teraz, z głęboką pasją eksploruje świat nauki, przekraczając granice poznania. Jego życie to harmonijne połączenie rytmów zarządzania i melodii muzyki. Na gitarze i w laboratorium wykazuje się równą biegłością, tworząc z pasją i precyzją. Adam, to osobowość pełna charyzmy, która z łatwością odnajduje się w każdym akordzie swojej multidyscyplinarnej kariery.Załączniki:


powrót
Zakup pętli indukcyjnej i barierek - baner

Partnerzy NCPP:

Miasto Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy Kogeneracja
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X